İrem Derici’nin babası Hulusi Derici 21 yıllık eşine 1 milyonluk boşanma davası açtı

İrem Derici’nin babası, reklamcı Hulusi Derici, 21 yıllık eşi ve iki çocuğunun annesi Selma Derici’ye boşanma davası açtı. Ünlü reklamcı, iki çocuğunun velayeti ile birlikte 1 milyon lira tazminat talep etti.
Zeliha Demirci
|
03 Eylül 2021, Cuma - 12:44
İrem Derici’nin babası Hulusi Derici 21 yıllık eşine 1 milyonluk boşanma davası açtı

İrem Derici’nin babası Hulusi Derici, 21 yıllık eşi ve iki çocuğunun annesi Selma Derici’ye kadınlık görevini yerine getirmediği ve sözlü şiddet uyguladığı gerekçesiyle boşanma davası açtı. Hürriyet'in haberine göre; 1 milyon lira tazminat talep eden ve iki çocuğunun velayetini isteyen Hulusi Derici, eşinin kendisine ait olan malları üzerine geçirerek iyi niyetini suistimal ettiğini de öne sürdü.

Hulusi Derici’nin, şirketinde 2019 yılında ekonomik kriz çıktığının anlatıldığı dilekçede, "Hulusi Derici, bu krizin önüne geçmek için eşinden yardım istemiştir. Eşiyle Hulusi Derici arasında sözleşme imzalanmıştır. Selma Derici sözleşme adı altında kendisine devredilen Bodrum’daki evin kendisine ait olduğunu ve Hulusi Derici’ye iade etmeyeceğini dile getirmiştir. Tarafların boşanmalarını, 500 bin lira maddi, 500 bin lira manevi tazminat ile iki çocuğun velayetinin babaya verilmesini talep ediyoruz. Çocuklar için 10 bin lira nafaka ile Bodrum’daki üç mesken ile Zekeriyaköy’deki iki meskene tedbir konulmasını istiyoruz." denildi.

Derici çifti, 2008 yılında Zekeriyaköy’deki iki villalarının anahtarını hizmetçilerine bırakıp Uludağ’a tatile gittiklerinde; çalışanları evlerini soymuştu.

https://www.ankaramasasi.com/haber/989535/irem-dericinin-babasi-hulusi-derici-21-yillik-esine-1-milyonluk-bosanma-davasi-acti
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.