Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ne kadar komünist varsa alıp buraya geliyorlar

İyidere-İkizdere yolunun açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye'nin değişik yerlerinden ne kadar sol varsa, komünist varsa alıp buraya geliyorlar neymiş, bizim önümüzü kesecekler. Siz bu milletin önünü kesemezsiniz. Kesemeyeceksiniz." dedi.
Can Güvenir
|
03 Eylül 2021, Cuma - 17:13
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ne kadar komünist varsa alıp buraya geliyorlar

Rize'yi Erzurum'a bağlayan tek yol standardındaki güzergahın Karadeniz Sahil Yolu İyidere mevkiinden İkizdere ilçesi çıkışına kadar uzanan kesimi, 37,9 kilometre uzunluğunda, 2x2 şeritli, bitümlü sıcak karışım kaplamalı bölünmüş yol olarak projelendirildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bu kapsamda İyidere-İkizdere yolu ve tünelleri açılış törenine katılım sağladı.

Törende bir konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, muhalefete sert çıktı.

 "Türkiye'nin değişik yerlerinden ne kadar sol varsa, ne kadar komünist varsa alıp buraya geliyorlar neymiş, bizim önümüzü kesecekler. Siz bu milletin önünü kesemezsiniz, kesemeyeceksiniz" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, şöyle devam etti:

"Bunlarda ar yok"

 “Bartın’da felaket oradayız, Sinop’ta felaket oradayız, Kastamonu’da felaket oradayız, Artvin’de felaket oradayız, Rize’de felaket oradayız, Antalya’da yangın oradayız, Muğla’da yangın oradayız. Durmak yok yola devam dedik. Ama birileri de biz bu adımları atarken acaba nasıl biz bunların önünü keseriz diye buralara geliyor. Bunlarda ar yok, haya yok. Ya bir dikili taşınız olsun be. Var mı bunların bir dikili taşı, yok. Şimdi biz İkizdere’de lojistik tesisleri yapıyoruz, bunlar çıkıyor, Ankara’dan geliyor, tesisin yapımını durdurmak için gayret sarf ediyorlar. Biz bu tesisleri yapacağız, bu yolları yapacağız, bu tünelleri yapıyoruz yapacağız. Sizin gücünüz bunların önünü kesmeye yetmez. Yeter ki benim milletim burada dimdik ayakta dursun.”

https://www.ankaramasasi.com/haber/990161/cumhurbaskani-erdogan-ne-kadar-komunist-varsa-alip-buraya-geliyorlar
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.