Çankaya'da asfalt sezonu devam ediyor

Çankaya Belediyesi, ilçenin birçok noktasına asfalt, kaldırım, merdiven çalışması yaparak vatandaşlardan gelen talepleri yerine getiriyor.
Ankara Masası
|
04 Eylül 2021, Cumartesi - 10:39
Çankaya'da asfalt sezonu devam ediyor

Çankaya Belediyesi, pandemi koşullarında gelirlerinin düşmesine rağmen temel belediyecilik hizmetlerinden ödün vermezken ilçenin farklı noktalarında, mahallelerinde çalışmalarını sürdürüyor. 

Belediye ekipleri, bir yandan sokakları asfaltlarken bir yandan da eğimli bölgelere merdivenli yollar yapıyor.   

Asfalt sezonunun açıldığı günden bu yana çalışmalarına hız veren ve ilçe sokaklarını asfaltsız bırakmamak için yoğun mesai içerisine giren Çankaya Belediyesi, koordineli bir biçimde ihtiyaç duyulan yerleri asfaltlıyor.  

Eğimli bölgelerde büyük kolaylık 

İlçenin eğimli ve yüksek bölgelerinde büyük kolaylık sağlayan merdivenli yol yapımına hız veren Çankaya Belediyesi vatandaşların rahat ve güvenli bir şekilde yürümeleri için var gücüyle çalışıyor.   

Merdiven kaldırımlarını andezit taşından kullanan Çankaya Belediyesi kromaj korkuluklarla vatandaşların güvenliğini de sağlıyor.   

Çankayalılar en iyi hizmete layık

Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen, “Türkiye’nin en büyük ilçelerinden biri olan Cumhuriyetimizin kalbi ilçemizde, vatandaşlarımızın memnuniyet duyacağı hizmetleri bir bir yerine getiriyoruz. Çankayalı komşularımız hizmetin en iyisine layık. Onların mutluluğu için tüm çalışma arkadaşlarımızla gecemizi gündüzümüze katıp var gücümüzle çalışıyoruz” diye konuştu.   

   

https://www.ankaramasasi.com/haber/992192/cankayada-asfalt-sezonu-devam-ediyor
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.