Altındağlı şenliklerde stres atıyor

Altındağ Belediyesi tarafından düzenlenen Yaz Akşamı Şenlikleri ile 7'den 70'e herkes keyif dolu saatler geçiriyor.
Ankara Masası
|
05 Eylül 2021, Pazar - 09:28
Altındağlı şenliklerde stres atıyor

Altındağ Belediyesi tarafından düzenlenen, her yaştan insanın bir araya geldiği Yaz Akşamı Şenlikleri Altındağlı vatandaşların yüzünü güldürüyor.

Çocukların yüzü gülüyor  

Yaz Akşamı Şenlikleri kapsamında, en çok eğlenenler çocuklar oluyor. Alanlara kurulan şişme oyuncaklar, kukla, Karagöz, jonglör ve illüzyon gösterileriyle çocuklar eğlencenin tadını çıkarıyor. Çocuklar oyun alanında eğlencenin tadına varırken, büyükler ise keyifli zamanlar geçiriyor. 

"Altındağ'da her çocuğumuzun mutluluğu için çalışacağız"

Sanatı, kültürü ve eğlenceyi Altındağlıların ayağına getirdiklerini söyleyen Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı, "Şenliklerle mahallelerimiz adeta rengarenk oldu. Çocuklarımızın doyasıya eğlenirken yaşadıkları mutluluk bizi de çok sevindiriyor. Altındağ'da her çocuğumuzun mutluluğu için çalışacağız. Bizim önceliğimiz her zaman çocuklarımız... Yoğun ilgi gören şenliklerimiz tüm hızıyla devam edecek. Altındağlı hemşehrilerimizin yüzünde tebessüm oluşturacak çalışmaları hayata geçirmeyi sürdüreceğiz" dedi. 

Herkes davetli

Yaz akşamlarını renklendiren etkinliklere tüm mahalle sakinlerini davet eden Başkan Balcı, "Şenlik coşkusu tüm mahallelerimizde devam ediyor. Komşuluk ilişkilerimizi pekiştiren, çocuklarımızın yüzünü güldüren, her yaştan Altındağlı vatandaşımızın büyük ilgisini çeken eğlence programlarımıza tüm hemşehrilerimizi bekliyorum." ifadelerini kullandı.

https://www.ankaramasasi.com/haber/993187/altindagli-senliklerde-stres-atiyor
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.