İstanbul'da korkutan yangın! Alevlere teslim oldu...

Arnavutköy Hadımköy’de faaliyet gösteren 4 katlı bir tekstil fabrikanın çatısında çıkan yangın söndürüldü.
Samet Dirican
|
06 Eylül 2021, Pazartesi - 07:24
İstanbul'da korkutan yangın! Alevlere teslim oldu...

Yangın saat 01.00’da Arnavutköy Hadımköy Mahallesi Dr. Mithat Martı Caddesi üzerinde bulunan 4 katlı bir tekstil fabrikanın çatısında çıktı. Çatının alev alev yandığını gören çevredekiler durumu itfaiye, polis ve ambulans ekiplerine haber verdi. Rüzgarın etkisi ile büyüyen yangın fabrikanın tamamını sardı. Olay yerine İstanbul’un farklı noktalarından çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi.

Kontrol altına alındı

Arnavutköy Hadımköy’de faaliyet gösteren 4 katlı bir fabrikanın çatısında gece saatlerinde çıkan yangın sabah 06.30 itibariyle kontrol altına alındı. Büyük oranda maddi hasarın oluştuğu binanın son hali gün ağardığında ortaya çıktı. Ekiplerin soğutma çalışmaları devam ediyor.

Yangın saat 01.00’da Arnavutköy Hadımköy Mahallesi Dr. Mithat Martı Caddesi üzerinde bulunan 4 katlı bir fabrikanın çatısında çıkmıştı. İçerisinde birden farklı iş koluna ait üretim merkezinin bulunduğu fabrikadan alevlerin yükseldiğini görenler durumu itfaiye ve polis ekiplerine haber vermişti. Rüzgarın etkisi ile büyüyen yangın fabrikanın tamamını sarmıştı.

Yangının söndürülmesi için Anadolu ve Avrupa yakasından çok sayıda itfaiye ekibi ile belediye ait sulama tankerleri de kullanıldı. Yangın sabah saat 06.30 itibariyle kontrol altına alındı. Büyük oranda hasarın olduğu binanın son hali gün ağardığında ortaya çıktı.

(İHA)

https://www.ankaramasasi.com/haber/993786/istanbulda-korkutan-yangin-alevlere-teslim-oldu
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.