Pursaklarlı öğrencilere okula hoşgeldin hediyesi

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, yeni eğitim öğretim yılına başlayan öğrencilere okul hediyelerini dağıttı.
Büşra Bayrak
|
06 Eylül 2021, Pazartesi - 14:51
Pursaklarlı öğrencilere okula hoşgeldin hediyesi

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, Pursaklar Kaymakamı Mehmet Yıldız ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil, öğrencileri yeni eğitim öğretim yılının ilk gününde yalnız bırakmadı.

Pursaklar Mehmet Akif Ersoy İlkokulu’nu ziyaret eden Başkan Ertuğrul Çetin, sınıfları tek tek gezerek öğrencilerle sohbet etti, heyecanlarına ortak oldu.

Yeni eğitim öğretim yılı hakkında öğretmenlerle sohbet eden Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, her yıl olduğu gibi bu yılda öğrencilere; ‘Kitaplar Devletten Kırtasiyeler Belediyeden’ kampanyası dâhilinde kırtasiye malzemesi hediye etti.

28 bin 032 öğrenciye kırtasiye seti hediye edildi

İhtiyaç duydukları her konuda okullara gereken desteği vermeye hazır olduklarını belirten Başkan Çetin, “Çocuklarımız okullarını çok özlemiş. Müthiş enerjiye sahip çocuklarımızla bir arada olmak gibisi yok. Bizlerde üzerimize düşeni yerine getiriyor, her sene olduğu gibi bu sene de devlet okullarımızda okuyan 28.032 öğrencimize kırtasiye seti hediye ediyoruz. Yüz yüze eğitimlerimizin devamını sağlamak için mutlaka pandemiyle mücadeleyi sürdürelim. 2019-2020 eğitim öğretim yılının hayırlara vesile olmasını diliyorum. Tüm öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize başarılı bir yıl geçirmelerini temenni ediyorum’’ dedi.

https://www.ankaramasasi.com/haber/995363/pursaklarli-ogrencilere-okula-hosgeldin-hediyesi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.