Bakan Özer'de 'ilk gün' toplantısı

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer yüz yüze eğitim başlamasının ardından birim amirleri ve 81 İl Milli Eğitim Müdürü ile toplantı yaptı. Toplantıda, okulları sağlıklı ve güvenli bir şekilde açık tutmak için uygulanacak tedbirler ele alındı.
Ankara Masası
|
07 Eylül 2021, Salı - 14:45
Bakan Özer'de 'ilk gün' toplantısı

Tüm ülkede 2021-2022 eğitim-öğretim yılı yüz yüze başladı.

Okullar koronavirüs önlemleri doğrultusunda ve tüm hazırlıklar tamamlanarak açıldı. 

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, yüz yüze eğitimin başlamasının ardından birim amirleri ve 81 İl Milli Eğitim Müdürü ile toplantı yaptı.

Toplantıda uyum haftasının ve ilk günün değerlendirmesi yapıldıktan sonra okulları sağlıklı ve güvenli bir şekilde açık tutmak için uygulanacak tedbirler ele alındı.

Milli Eğitim Bakanı Özer, 2021-2022 eğitim öğretim yılının başlamasının ardından Bakanlık yöneticileri ile bir araya geldi. Toplantıya; Bakan Yardımcıları Petek Aşkar, Ahmet Emre Bilgili ve Sadri Şensoy, ilgili birim amirleri ve 81 il millî eğitim müdürü katıldı.

Uyum eğitimleri ve okulun ilk gününe dair tüm illerden bilgi alan Bakan Özer, Sağlık Bakanlığı ile birlikte hazırlanan "Koronavirüs Salgınında Okullarda Alınması Gereken Önlemler Rehberi"nde belirtilen önlemlerin takipçisi olduklarını ifade etti.

(İHA)

https://www.ankaramasasi.com/haber/996428/bakan-ozerde-ilk-gun-toplantisi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.