Adana’da aynı anda hem intihar girişimi hem parti hem de pazarlık

Adana’da bir site içerisinde aynı anda intihar girişimi, araç alım-satım pazarlığı ve doğum günü kutlaması yaşandı. Trajikomik olay döngüsü kameraya yansırken, sosyal medyada paylaşılan görüntü milyonlarca kişi tarafından izlendi
Can Güvenir
|
07 Haziran 2021, Pazartesi - 14:01
Adana’da aynı anda hem intihar girişimi hem parti hem de pazarlık

Olay, Seyhan ilçesine bağlı Yeşiloba Mahallesi’ndeki bir sitede meydana geldi. İddiaya göre, oto galericilik yapan İsmail Kuşçu bir otomobili almak için site içerisinde pazarlık yapmaya başladı. Bu sırada  C blok 6’ncı katta ise bir kişi intihar girişiminde bulundu. O anlarda  sitede oturan bir çocuğun da kamelyada doğum günü partisi verdiği görüldü. 

Tüm yaşananları cep telefonu kamerası ile kaydeden  Bekir Demir ise görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı. Söz konusu video sanal ortamda milyonlarca kez izlendi. 

Ortaya çıkan tabloyla ilgili konuşan Demir, “Dün enteresan bir durumla karşılaştık. Çocuklar burada doğum günü partisi yaparken arkadaşım da bir araç getirmişti pazarlık yapıyordu. Sonra yukarıdan bir ses geldi ve adamın birinin aşağıya atlamasını gördüm. Şaşırdık, tuhafımıza gitti. Biz de oradaki krizi soğukkanlılıkla yönetmeye çalıştık. Allah’a şükür o intihar etmek isteyen kişi atlamadı” dedi.

"Araba hasarlı diyerek espri yaptılar"

Araba pazarlığı sırasında intihara kalkışan kişinin düşmemesini dilediklerini kaydeden Demir, “İsmail araba pazarlığındayken hatta intihara kalkışan kişi üzerine düşse araba hasarlı olur falan diyerek espri yaptılar. İtfaiye, polis ve ambulans geldi. Arkada çocuk sesleri vardı” dedi.

"Bak hele o neyin derdinde"

Araç alım-satım pazarlığı yapan İsmail Kuşçu ise, “Ben burada pazarlık yaparken çocuklar orada doğum günü kutluyordu. Bekir’in video çektiğini görünce baktım ki adam intihar ediyor. O sırada ’Bak hele o neyin derdinde’ dedim. Sonra polis, itfaiye, ambulans geldi. Öyle bir anı yaşadık, güzel bir gündü. Eğer insanları güldürebildiysek ne mutlu bize” ifadelerini kullandı.

(İHA)

https://www.ankaramasasi.com/haber/823746/adanada-ayni-anda-hem-intihar-girisimi-hem-parti-hem-de-pazarlik
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.