Polatlı’da kadın hırsızlık şüphelilerinin kaçışı kameralara yansıdı

Polatlı ilçesinde bir siteye giren 3 hırsızlık şüphelisi kadınların kaçışları güvenlik kamerasına yakalandı. Kadınların kaçış anları da engelli koşu yapan atletleri aratmadı.
Zeliha Demirci
|
14 Temmuz 2021, Çarşamba - 15:34
Polatlı’da kadın hırsızlık şüphelilerinin kaçışı kameralara yansıdı

Alınan bilgiye göre, Şehitlik Mahallesi Ulubatlı Hasan Caddesi’nde bulunan bir siteye giren 3 kadın hırsız, A.Ç. isimli vatandaşın evinde bulunan 15 bin TL değerindeki ziynet eşyalarını çaldı.

Hırsızların binaya giriş ve çıkışları güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi. Kadın hırsızların koşarak binanın bahçe duvarından atlamaları güvenlik kamerasına yansıdı. 

Son günlerde Polatlı’da hırsızlık çok sayıda vakaları görülmeye başladı. geçtiğimiz günlerde gündüz vakti kredi kartı ile kapısını açtıkları 6 evden toplamda 350 bin lira değerinde ziynet eşyası çalan hırsızlar kayıplara karıştı. Yine Şehitlik Mahallesi'nde 4 evde, Basri Mahallesi'nde 1 evde ve Şentepe Mahallesi’nde 1 evde hırsızlık olayı meydana geldi. Genellikle yeni evlenen çiftlerin evlerine giren hırsızların evde bulunan cep telefonları ve laptopları değil de ziynet eşyalarını alması dikkat çekti.

(İHA)

https://www.ankaramasasi.com/haber/890129/polatlida-kadin-hirsizlik-suphelilerinin-kacisi-kameralara-yansidi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.