Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sosyal medya talimatı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Uluslararası Demokratlar Birliği (UID) Genel Başkanı Köksal Kuş ve beraberindeki heyeti, Cumhurbaşkanlığı Dolmabahçe Ofisi'nde kabul etti. UID MKYK üyesi ve Diriliş Postası köşe yazarı Tuğrul Selmanoğlu gerçekleştirilen görüşmede Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sosyal medya ile ilgili sözlerini şahsi hesabından paylaştı.
Samet Dirican
|
02 Ekim 2021, Cumartesi - 21:19
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sosyal medya talimatı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Uluslararası Demokratlar Birliği heyetini kabul etti.

Konuşmasına, "Uluslararası Demokratlar Birliği çatısı altında yurt dışındaki vatandaşlarımıza hizmet gayesiyle koşan, koşturan, çaba harcayan tüm kardeşlerimi selamlıyor, fedakarlıkları için kendilerine teşekkür ediyorum." diyerek başlayan Erdoğan, bugün daha çok konuklarını dinlemek ve meselelerini, sıkıntılarını karşılıklı değerlendirmek arzusunda olduğunu söyledi.

Ancak buna geçmeden önce kritik bazı hususlara değinmek istediğini dile getiren Erdoğan, "İnsanlık olarak son 1,5 yıldır tüm hayatımızı koronavirüs salgını gerçeğini göz önünde bulundurarak idame ettiriyoruz. Aralarında dostlarımızın, sevdiklerimizin, akrabalarımızın da olduğu pek çok insanın hayatına mal olan bu salgın hamdolsun aşının yaygınlaşmasıyla birlikte yavaş yavaş etkisini kaybediyor." diye konuştu.

'Kültürel ırkçılık evrensel bir sorundur'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kültürel ırkçılık sadece bizi ve vatandaşlarımızı değil, Avrupa'daki tüm yabancıları, tüm göçmenleri olumsuz etkileyen evrensel bir sorundur." diyerek, konuşmasını şöyle tamamladı:

"Bizim sivil toplum kuruluşlarımızın inisiyatif alıp, meseleyi sahiplenmesi diğer Müslüman ve göçmen topluluklarıyla olan iş birliği zeminimizi de güçlendirecektir. Uluslararası Demokratlar Birliğinin bu konuyu daha fazla gündemine alarak, çalışmalarını yoğunlaştırmasında bu bakımdan büyük fayda görüyorum. Rabb'im yolumuzu, bahtımızı açık etsin diyor ve şimdi de sizleri dinlemek istiyorum."

'Savunmayın, taarruz edin'

UID MKYK üyesi ve Diriliş Postası köşe yazarı Tuğrul Selmanoğlu, sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan ile gerçekleştirilen görüşmeye ilişkin bilgiler verdi.

Tuğrul Selmanoğlu sosyal medyada yapılan paylaşımlarla ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Savunmayın, taaruz edin, davamızı anlatın' ifadelerini kullandığını söyledi.

Selmanoğlu şu ifadeleri kullandı;

'Az önce Sayın Cumhurbaşkanımızın huzurundaydık.

2023 seçimlerine giderken Sosyal medyada karşılaştığımız en büyük sıkıntının karşımızdaki güruhun iftiralarına cevap vermekten derdimizi ve davamızı anlatamamak olduğunu ilettim.

Savunmayın, taaruz edin, davamızı anlatın buyurdu.'

(AA, Ankara Masası)

http://www.ankaramasasi.com/haber/1036135/cumhurbaskani-erdogandan-sosyal-medya-talimati
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.