CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Abdullah Gül haberlerine yalanlama

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Abdullah Gül'ün, CHP'nin cumhurbaşkanı adayı olması mümkün değildir." dedi.
aa:text:20200902:22357398
|
02 Eylül 2020, Çarşamba - 17:37
CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Abdullah Gül haberlerine yalanlama

Özel, Mecliste düzenlediği basın toplantısında, Abdullah Gül'ün CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı olduğuna ilişkin haberlere noktayı koydu.

Özgür Özel,"Abdullah Gül'ün, CHP'nin cumhurbaşkanı adayı olması mümkün değildir." dedi.

CHP'nin adayının yine CHP Meclis Grubunca belirleneceğini belirten Özel, "CHP'nin cumhurbaşkanı adayı, CHP'lileri rahatsız edecek, CHP'lerin adaylığından memnuniyetsizlik duyacağı hiç kimse olmayacaktır." ifadelerini kullandı. 

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel şunlar söyledi: "Abdullah Gül'ün, CHP'nin cumhurbaşkanı adayı olması mümkün değildir. Cumhurbaşkanı adayı ilgili düzenlememize göre, CHP'nin Meclis Grubu tarafından aday gösterilecektir. Elbette partimizin yetkili organlarında tartışıldıktan ve bu konu olgunlaştıktan sonra adaylaşacaktır. CHP'nin cumhurbaşkanı adayı, CHP'lileri rahatsız edecek, CHP'lerin adaylığından memnuniyetsizlik duyacağı hiç kimse olmayacaktır. Abdullah Gül'ün, CHP'nin adayı olması gibi bir konu gündemimizde yoktur. İhtimal dahilinde değildir. Bu haberleri kesin bir dille yalanlıyoruz."http://www.ankaramasasi.com/haber/129501/chpnin-cumhurbaskani-adayi-abdullah-gul-haberlerine-yalanlama
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.