Bakan Kasapoğlu, milli halterciler için tebrik mesajı yayımladı

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Avrupa Halter Şampiyonası'nda başarısı gösteren milli halterciler için yayımladığı mesajında, "Sporcularımızı yürekten kutluyorum. Milli Haltercilerimizin başarısı bizleri gururlandırdı. Geleceğe umutla bakmamıza vesile olan sporcularımızın başarılarının devamını diliyorum." dedi.
Ecem Çetin
|
05 Haziran 2022, Pazar - 19:43
Bakan Kasapoğlu, milli halterciler için tebrik mesajı yayımladı

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Arnavutluk'ta düzenlenen Avrupa Halter Şampiyonası'nda 6 altın, 10 gümüş ve 7 bronz olmak üzere toplam 23 madalya kazanma başarısı gösteren milli haltercileri tebrik etti.

Bakan Kasapoğlu, tebrik mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Arnavutluk'un Başkenti Tiran’da düzenlenen Avrupa Halter Şampiyonası'nda 6’sı altın, 10’u gümüş ve 7’si bronz olmak üzere toplam 23 madalya kazanan sporcularımızı yürekten kutluyorum. Milli Haltercilerimizin başarısı bizleri gururlandırdı. Geleceğe umutla bakmamıza vesile olan sporcularımızın başarılarının devamını diliyorum. Ay yıldızlı bayrağımızın dalgalandırılmasında ve İstiklal Marşımızın dinletilmesinde emeği geçenlere ülkem ve şahsım adına teşekkür ediyorum."

http://www.ankaramasasi.com/haber/1554289/bakan-kasapoglu-milli-halterciler-icin-tebrik-mesaji-yayimladi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.