Acemi şoför otomobiliyle dükkana böyle daldı

Afyonkarahisar’da gece geç saatlerde acemi sürücü, direksiyon hakimiyetini kaybederek kaldırımları aşıp bir iş yerine girip merdivenlerde asılı kaldı.
IHA-20200929AW126497
|
29 Eylül 2020, Salı - 11:35
Acemi şoför otomobiliyle dükkana böyle daldı

Olay, Dumlupınar Mahallesi Yeşilyol Caddesinde meydana geldi. Gece geç saatlerde kavşaktan dönüş yaptığı sırada hızını alamayan 16 BU 557 plakalı Ford Fiesta marka araç sürücüsü önce yol kenarındaki kaldırımı aştı daha sonrada bir iş yerine daldı. 

İş yerinin kapalı olması muhtemel bir faciayı önlerken, otomobilin iş yerinin camından içeri girip merdivenlerde asılı kaldığı anlar güvenlik kameralarınca saniye saniye görüntülendi.

“Allahtan dükkan kapalıydı”

Kaza sonrası işyerinde maddi hasar meydana gelirken yaşananları işyeri sahibi Ahmet Dönerkaya şöyle anlattı. “Gece 01:00-01:30 sularında bir acemi şoför arkadaşımız hızını alamıyor virajdan kaldırımı aşarak dükkana giriyor. Masa, sandalye, dolap, fırın ne varsa altına almış Allahtan gece geç saatlerde dükkan kapalı müşteri olmadığı için bir şey olmadı. Allahtan kapalıydı yoksa kimse sağ kalmazdı Allah korusun."

 "Nasıl yaptılarsa kaldırım üstünden atlayıp işyerine giriş yapmışlar"

" Gerçekten enteresan en az 30-40 santim kaldırım, araçta binek araç ama nasıl yaptılarsa yaptılar kaldırım üstünden atlayıp işyerine giriş yapmışlar” 

http://www.ankaramasasi.com/haber/204645/acemi-sofor-otomobiliyle-dukkana-boyle-daldi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.