Nebati, "Bir bayram müjdesi de bizden"

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, bakanlığa 2 bin 750 personel alımı yapılacağını duyurdu.
Onur Çetinkaya
|
21 Nisan 2023, Cuma - 15:13
Nebati, "Bir bayram müjdesi de bizden"

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Hazine ve Maliye Bakanlığı bünyesine 2 bin 750 personel alımı yapılacağını açıkladı. 

"Bir bayram müjdesi de bizden"

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan ve "Sınava katılacak adaylarımıza şimdiden başarılar" diyen Nebati,   "Bir bayram müjdesi de bizden" notu da düştü.

Nitelikli iş gücümüzü artırabilmek ve liyakat esasına dayalı olan kadromuzu genişletmek adına yeni ekip arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz diyen Nebati, Bizlere her daim güç veren milletimiz için durmadan, yorulmadan aynı azim ve kararlılıkla çalışmaya devam ediyoruz. Türkiye Yüzyılı’nı gerçekleştirmemize katkı sağlayacak ve gücümüze güç katacak bakanlığımızın merkez ve taşra teşkilatında çalıştırılmak üzere; 360 defterdarlık uzman yardımcısı, 40 hazine ve maliye uzman yardımcısı, 10 hazine ve maliye müfettiş yardımcısı ve 40 muhasebe denetmen yardımcısı ile 20 hazine avukatı istihdam edilecektir. Gelir İdaresi Başkanlığı'na ise, 50 devlet gelir uzman yardımcısı ve 2 bin 700 gelir uzman yardımcısı olmak üzere 2 bin 750 personel alımı yapacağımızın müjdesini vermek isterim. Yeni arkadaşlarımızın katılımıyla, ülkemizin ekonomideki hedeflerini başarıya ulaştırmak için el birliğiyle çalışmaya devam edeceğiz. Sınava katılacak adaylarımıza şimdiden başarılar diler, tüm mesai arkadaşlarıma özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederim" ifadelerine yer verdi.

http://www.ankaramasasi.com/haber/2079599/nebati-bir-bayram-mujdesi-de-bizden
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.