Eren ailesine şaşırtan teklif! Kardeşlerim, sezon finaliyle bu akşam ATV'de!

Cumartesi akşamları milyonları ekrana kilitleyen Kardeşlerim, sezon finaliyle saat 20.00'de ATV ekranında.
Ecem Çetin
|
10 Haziran 2023, Cumartesi - 16:03
Eren ailesine şaşırtan teklif! Kardeşlerim, sezon finaliyle bu akşam ATV'de!

ATV'nin sevilen ve ilgiyle izlenen Kardeşlerim, heyecan dolu sezon finaliyle bu akşam ekrana gelecek.

Yeni bölümde neler yaşanacak?   

Ömer ve Sarp, Şevval’in yaptığı çılgınlığın dehşeti içindedirler. Oğulcan, eskiciye verilen tablonun, tüm Eren ailesinin hayatını kurtarabileceğinin hayalini kurarken, Yasmin ve Tolga cephesinde önemli gelişmeler yaşanır. Orhan ve Şengül, Orhan’a gelen beklenmedik teklif karşısında şaşkına dönerler. Akif, Nebahat’le olan ilişkisiyle ilgili radikal bir karar alır. Ahmetler ile Eren ailesi ve dostları, çıktıkları mutlu yolculukta, Ahmet ve Suzan’a karşı iyice gözünü karartan Şevval’in yapacağı son hamleden habersizdirler. 

Yapımını NGM, yapımcılığını Nazlı Heptürk'ün üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinci oturuyor.  Senaryosunu ise, Gül Abus Semerci kaleme alıyor.  

Dizinin oyuncu kadrosu; 

Celil Nalçakan (Akif), Cüneyt Mete (Orhan), Fadik Sevin Atasoy (Şengül), Ahu Yağtu (Suzan), Simge Selçuk (Nebahat), Yiğit Koçak (Ömer), Su Burcu Yazgı Coşkun (Asiye), Aylin Akpınar (Emel), Onur Seyit Yaran (Doruk), Cihan Şimşek (Oğulcan), Melis Minkari (Aybike), Lizge Cömert (Süsen), Recep Usta (Berk), Berk Ali Çatal (Tolga), Nazlı Çetin (Leyla Barçın), Atakan Özkaya (Sarp Yılmaz), Eylül Lize Kandemir (Yasmin), Nihal Büyükağaç ve Kaan Çakır (Ahmet Yılmaz).


http://www.ankaramasasi.com/haber/2085580/eren-ailesine-sasirtan-teklif-kardeslerim-sezon-finaliyle-bu-aksam-atvde
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.