Camide votka içen Ebu Cehil’in torunu yakalandı

“Atatürk’e Ekber” deyip camiye girdiğini ve çantasındaki alkolü çıkarıp cami içinde içtiğini söyleyerek sosyal medyada fotoğraf paylaşan, “3200 cami içinde hangi cami olduğunu bulabilirlerse…”  diyerek Türk polisini küçümseyen “Ebu Cehil’in Torunu” rumuzlu S.Y.Ö. yakalandı.
Mevlüt Peker
|
15 Eylül 2023, Cuma - 23:14
Camide votka içen Ebu Cehil’in torunu yakalandı

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, eski adı Twitter olan sosyal medya platformu X’teki kurum yöneticisi onaylı @AliYerlikaya hesabından yaptığı açıklamada, sosyal medyada camide alkol kullandığını gösterir fotoğraf paylaşan ve ’3200 cami içinde hangi cami olduğunu bulabilirlerse…” diye yazan S.Y.Ö. adlı şahsın İstanbul’da Türk polisi tarafından yakalandığını duyurdu.

“Kahraman Türk polisi her suçluyu bulup yakaladığı gibi bu şahsı da bulup yakalamıştır, adalete teslim etmiştir” diyen İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, “Polislerimizi tebrik ediyorum. Allah ayaklarına taş değdirmesin” duasında bulundu.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya paylaşımında, gayrimüslim şahsın Türk polisinin kolları arasında gözaltı uyguladığı sırada çekilen görüntüye de yer verdi.

Ne olmuştu?

“Ebu Cehil’in torunu” kullanıcı adıyla sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan S.Y.Ö. isimli şahıs, sosyal medya hesabından bir cami içinde, tabure üzerine konuşmuş alkollü içeceklerin fotoğrafını paylaşmış ve camiye “Atatürk’e ekber” diyerek girdiğini ve çantasından votkayı çıkarıp içtiğini ifade etmiş, yakalanmaktan korkup korkmadığı ile ilgili bir soruya ise “3200 küsür caminin kameralarına ayrı ayrı baksınlar, bulduklarında paşa paşa karakola ifade vermeye giderim” diyerek Türk polisini küçümsemişti.

http://www.ankaramasasi.com/haber/2099588/camide-votka-icen-ebu-cehilin-torunu-yakalandi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.