Kardeşlerim yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek... Neler yaşanacak?

Cumartesi akşamları ATV ekranında ilgiyle izlenen Kardeşlerim dizisi bu akşam yeni bölümüyle ekrana gelecek.
Ecem Çetin
|
23 Eylül 2023, Cumartesi - 15:19
Kardeşlerim yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek... Neler yaşanacak?

Duygu yüklü hikayesi ve dikkat çeken oyuncu kadrosuyla cumartesi akşamları fırtınalar estiren Kardeşlerim dizisi, heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00'da ekrana gelecek. 

Yeni bölümde neler yaşanacak? 

Ömer’i kavgadan kurtarmaya çalıştığı sırada yaralanan Orhan, apar topar hastaneye götürülürken, Aybike de Ayla’yla ilgili öğrendiği gerçeklerin şokunu yaşamaktadır. Akif, gün geçtikçe Mahir’in üstüne daha çok düşmeye devam ederken, yeni kuracağı işin de ilk adımını atar. Şevval, Ataman Koleji’nde Eren kuzenleri hedef alan, ardı arkası kesilmeyen kurallar uygular. Şengül’ün cephesinde işler ters giderken, Suzan’a şok edici bir telefon gelir. Orhan'ların evine çat kapı gelen bir davetsiz misafir ise, Eren ailesini büyük bir şaşkınlığa uğratır.

Yapımını NGM, yapımcılığını Nazlı Heptürk'ün üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinci oturuyor.  Senaryosunu ise, Gül Abus Semerci kaleme alıyor.    

Celil Nalçakan (Akif), Cüneyt Mete (Orhan), Fadik Sevin Atasoy (Şengül), Ahu Yağtu (Suzan), Simge Selçuk (Nebahat), Yiğit Koçak (Ömer), Su Burcu Yazgı Coşkun (Asiye), Aylin Akpınar (Emel), Cihan Şimşek (Oğulcan), Melis Minkari (Aybike), Lizge Cömert (Süsen), Recep Usta (Berk), Berk Ali Çatal (Tolga), Nazlı Çetin (Leyla Barçın), Atakan Özkaya (Sarp Yılmaz), Eylül Lize Kandemir (Yasmin), Nihal Büyükağaç ve Kaan Çakır (Ahmet Yılmaz).

http://www.ankaramasasi.com/haber/2101279/kardeslerim-yeni-bolumuyle-bu-aksam-ekrana-gelecek-neler-yasanacak
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.