DuJuan Harris kimdir?

Eski Amerikan Futbol oyuncusu olan DuJuan Harris kimdir?
Canan Salman
|
07 Aralık 2023, Perşembe - 15:45
DuJuan Harris kimdir?

Amerikan futbolunun başarılı oyuncularından DuJuan LaTroy Harris, 3 Eylül 1988'de doğdu ve aktif spor kariyerinde birçok başarıya imza attı.

Lise Yılları ve Parlayan Yıldızı

Harris, Brooksville, Florida'daki Central High School'da eğitim gördü ve onurlu bir öğrenci olarak tanındı. "Foxx" lakabıyla da bilinen Harris, lise yıllarında futbol ve atletizmde önemli başarılar elde etti. Kariyeri boyunca 3.000 koşu yardımı ve 45 touchdown kaydetti. Ayrıca, 2007 Bölgesel Yarışması'nda 100 ve 200 metre koşularında altın madalya kazanarak atletizmde de adını duyurdu.

Üniversite Kariyeri ve Parıltılı Performanslar

Troy Üniversitesi'nde geçirdiği üniversite yıllarında Harris, futbol sahalarında da dikkat çekti. 2007'de başladığı kolej futbol kariyerinde, 2008 yılında Sun Belt Konferansı'nın ikinci takımına seçildi ve sezon sonunda 1.000 koşu yardımı barajını aşan beşinci oyuncu oldu. Troy Üniversitesi'nde elde ettiği başarılarla dikkat çeken Harris, 2010 GMAC Bowl'unda Central Michigan'a karşı gösterdiği performansla öne çıktı.

Profesyonel Kariyer ve Performans Değerlendirmesi

2011 NFL Combine'e davet edilmemesine rağmen, Harris, Troy Üniversitesi Pro Day etkinliğinde başarılı bir performans sergiledi. Bu etkinlik, onun profesyonel futbol kariyerine bir adım daha yaklaşmasını sağladı.

http://www.ankaramasasi.com/haber/2113424/dujuan-harris-kimdir
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.