İncila’nın Mete’yi yıkan kararı! Sakla Beni yeni bölümüyle bu akşam Star'da

Star TV'de perşembe akşamları ilgiyle izlenen Sakla Beni dizisi bu akşam ekrana gelecek yeni bölümüyle izleyicisini ekrana kilitleyecek.
Ecem Çetin
|
07 Aralık 2023, Perşembe - 17:11
İncila’nın Mete’yi yıkan kararı! Sakla Beni yeni bölümüyle bu akşam Star'da

Perşembe akşamları Star TV'de izleyiciyle buluşan ve ilgiyle izlenen   Sakla Beni dizisi heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek.

Yeni bölümde neler yaşanacak?    

Naz'a ihanet edemeyeceğini ve kavuşmalarının imkansız olduğunu düşünen İncila, canı acıyarak da olsa Mete'nin yaptığı teklifi reddeder. Bu cevap Mete'yi hayal kırıklığına uğratırken, son bir defa vazgeçmeyi düşünse de artık geri dönüşün mümkün olmadığını anlayıp Naz ile nikah masasına oturur. Bu gelişme İncila ve Mete arasındaki engelleri daha da büyütürken, İncila'nın gitmesini istemeyen Mete onu ikna edememenin öfkesini ve çaresizliğini yaşar.Diğer yandan Mete ile evlenmek Naz'ı çok mutlu etse de, düğünde yaşananlar onun gerilim dolu bir gece geçirerek tekrar anne evine dönmesine neden olur. Bu gelişme iki aile arasındaki iplerin daha da gerilmesine neden olurken, Naz, Kont Ziya’nın ezici otoritesiyle tanışmanın şokunu yaşar. Birlikte büyüdüğü Naz'ın ve sevdiği adamın hayatından sonsuza dek çıkmaya karar veren İncila bir yolculuğa kanat açmak üzereyken, Mete’nin ondan kolay kolay vazgeçmeyeceğinin farkında değildir.

Yapımını  OGM Pictures'in yaptığı dizinin yönetmen koltuğunda Nadim Güç oturuyor. Diziyi  Armağan Gülşahin ve  Nergis Otluoğlu Akoğlu kaleme alıyor. 

http://www.ankaramasasi.com/haber/2113444/incilanin-meteyi-yikan-karari-sakla-beni-yeni-bolumuyle-bu-aksam-starda
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.