Gamze ve Ömer arasındaki anlaşmazlık! Ömer dizisi bu akşam Star TV'de

Star TV'de pazartesi akşamları izleyicisiyle buluşan Ömer dizisi, bu akşam ekrana gelecek yeni bölümüyle izleyicisini ekrana kilitleyecek.
Ecem Çetin
|
11 Aralık 2023, Pazartesi - 15:16
Gamze ve Ömer arasındaki anlaşmazlık! Ömer dizisi bu akşam Star TV'de

Sürükleyici hikayesi ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken ve pazartesi akşamları ilgiyle izlenen  Ömer dizisi heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. 

Yeni bölümde neler yaşanacak?   

Gamze'nin ev tuttuğunu söylemesi herkesi şaşkınlığa uğratırken, Nilüfer'in getirdiği haber moralleri bozar. Ev konusunda Gamze'nin attığı adımı doğru bulmayan Ömer ona tepki gösterse de oğlu ve ailesi için huzurlu bir yuvanın artık olmazsa olmaz olduğunu düşünen Gamze kararından dönmez.Nilüfer'in üzülmesine kıyamayan Tahir, Vicdan'ı içine düştüğü zor durumdan kurtarmak için bir kez daha Nurettin'den yardım ister. Oğlunun halinden şüpheye düşen Reşat durumun iç yüzünü anlamaya çalışsa da hiçbir zaman yeterince takdir edilmediğini düşünen Tahir ile yeni bir tartışma yaşarlar. Ancak Tahir, onun için kurulan oyunun farkında değildir.Nisa boşanma kararının arkasında durmayı sürdürse de çocuklarının Hakan'a ihtiyaç duyduğu gerçeğini fark etmek onu ikilimde bırakır. Çok para kazanmayı ve ünlü olmayı hayal eden Eda ve Emine ise kendilerini büyük bir kumpasın içinde bulurlar. Ömer ve Gamze'nin ev konusundaki anlaşmazlığı devam ederken, Nevzat, kardeşinin ne kadar tehlikeli ve yıkıcı olabileceği konusunda Gamze'yi bir kez daha uyarır. Şule'nin asıl amacını öğrenmek isteyen Gamze ise, onu çok şaşırtan bir manzarayla karşı karşıya kalır.

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği Ömer’in yönetmen koltuğunda başarılı yönetmen Cem Karcı oturuyor, senaryosunu ise Gülizar Irmak kaleme alıyor.

http://www.ankaramasasi.com/haber/2114100/gamze-ve-omer-arasindaki-anlasmazlik-omer-dizisi-bu-aksam-star-tvde
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.