Bir çöp ev vakası daha: 'Her şeyimi alıyorsunuz' diyerek tepki gösterdi

Bursa'da kötü koku ihbarı sonrası 2 katlı evden 1 kamyon dolusu çöp çıkartıldı. Bu sırada ev sahibi Merda Aydınoğlu, "Her şeyimi alıyorsunuz, eşyalarımı kamyondan çıkarın" diyerek ekiplere tepki gösterdi.
Kaynak:DHA
|
07 Şubat 2024, Çarşamba - 17:18
Bir çöp ev vakası daha: 'Her şeyimi alıyorsunuz' diyerek tepki gösterdi

Edinilen bilgiye göre, Osmangazi ilçesi Tayakadın Mahallesi 11. Sokak'ta hasta eşi Muharrem (70) ve kızı Sevda (32) ile yaşayan Merda Aydınoğlu'na (60) ait 2 katlı evden kötü kokular geldiğini fark eden komşuları, durumu polise bildirdi.

İhbar üzerine eve giden polis ekipleri, evde çok sayıda kedi ve kilolarca çöp olduğunu gördü. Polisin durumu bildirmesi üzerine eve Bursa Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ile Osmangazi Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri yönlendirildi.

Çürümüş etler çıktı

Evde incelemede bulunan ekipler, çöp poşetlerinde istiflenmiş halde çok sayıda kumaş, tencere ve konserve yemek bulunduğunu belirledi. Aydınoğlu'nun evinde ve sokakta bakımını yaptığı kediler için kaynattığı kemik suyu ve etlerin çürümesi nedeniyle de yoğun bir koku oluştuğu, çöplerin ortasında da yer sofrası kurulduğu görüldü. İzinlerin ardından temizlik yapan ekipler, evden 1 kamyon çöp çıkardı.

' Evimde eşya bırakmadınız'

Bu sırada ekipleri engellemek isteyen Merda Aydınoğlu, "Benim kızımın çeyizlerini, tencereleri götürüyorsunuz. Olmaz böyle. Ne varsa atıyorsunuz, istemiyorum. Evimde eşya bırakmadınız, zorla benim evime giremezsiniz. Kendi eskilerimi giyerim, başkalarının kıyafetlerini ne yapayım. Her şeyimi alıyorsunuz, eşyalarımı kamyondan çıkarın" diyerek tepki gösterdi. Aydınoğlu, daha sonra kamyonun peşinden gitti. Çöplerin boşaltılmasının ardından ev, ilaçlanarak temizlendi.

http://www.ankaramasasi.com/haber/2123884/bir-cop-ev-vakasi-daha-her-seyimi-aliyorsunuz-diyerek-tepki-gosterdi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.