Psikolojik sorunları olan genç annesi ile kardeşini rehin aldı... Olayın adresi İstanbul...

İstanbul Kartal’da iddiaya göre, psikolojik sorunları bulunan Metin K.(26), annesi ve kardeşini evde rehin aldı. Ekiplerin uzu süren çalışmaları sonucu ikna olmayan Metin K., özel harekat polislerinin dairenin kapısını kırmasının ardından teslim oldu.
DHA
|
09 Şubat 2024, Cuma - 08:40
Psikolojik sorunları olan genç annesi ile kardeşini rehin aldı... Olayın adresi İstanbul...

Olay, saat 03.30 civarında Atalar Mahallesi Önder Sokak'ta bulunan 5 katlı bir apartmanın 5. katında meydana geldi. İddialara göre, psikolojik sorunları olan Metin K., annesini ve erkek kardeşini bıçakla rehin aldı. Bu sırada, anne ile kardeşleri boşluktan yararlanarak kendilerini bir odada kilitledi.

Komşuların duyduğu bağırma sesleri üzerine itfaiye, polis ve sağlık ekipleri olay yerine sevk edildi. Ekipler, balkona çıkan Metin K.'yı uzun süre ikna etmeye çalıştılar. Ancak ikna çabaları sonuç vermediği için özel harekat polisleri çağrıldı. Özel harekat polislerinin, dairenin kapısını koç başıyla kırmasıyla panikleyen Metin K. teslim oldu.

Olayın ardından anne ve kardeşinin herhangi bir yaralanması olmazken, Metin K. polis merkezine götürüldü.

http://www.ankaramasasi.com/haber/2124119/psikolojik-sorunlari-olan-genc-annesi-ile-kardesini-rehin-aldi-olayin-adresi-istanbul
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.