Çiftlerin hediye yarışı! Kardeşlerim bu akşam ATV'de

4 sezondur cumartesi akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Kardeşlerim dizisi, bu akşam 116. bölümüyle ekrana gelecek. Peki neler yaşanacak?
Ecem Çetin
|
10 Şubat 2024, Cumartesi - 14:40
Çiftlerin hediye yarışı! Kardeşlerim bu akşam ATV'de

Cumartesi akşamları ATV ekranında yayınlanan ve büyük bir ilgiyle izlenen  Kardeşlerim dizisi heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. 

Yeni bölümde neler yaşanacak?       

Ömer’e gönderilen kargonun paniğini yaşayan Akif; türlü numaralarla, Eren ailesinin evinde nöbet tutmaya başlar. Fatma, Akif’in bu durumunu fırsata çevirirken, Berk yüzünden evi terk eden Ayla, hayatıyla ilgili radikal bir karar alır. Orhan, hiç beklenmedik bir şekilde, Aybikeleri şaşkınlığa uğratan bir iş bulur. Yasmin’in Tolga’ya aldığı sürpriz hediye, sadece onların değil, diğer çiftlerin de karşı karşıya gelmesine neden olurken, Ömer ile Sarp şaşırtıcı bir durumun içine çekilirler. Asiye ile Ayaz cephesinde yaşanan umulmadık gelişmeler, Ayaz’ı endişeye düşürürken, Asiye ise bambaşka bir şokla karşı karşıya kalır.

Yapımını NGM, yapımcılığını Nazlı Heptürk'ün yaptığı diziyi  Gül Abus Semerci kaleme alıyor. Kardeşlerim'in yönetmen koltuğunda ise Serkan Birinci oturuyor. 

Oyuncu kadrosu; Celil Nalçakan (Akif), Cüneyt Mete (Orhan), Simge Selçuk (Nebahat), Yiğit Koçak (Ömer), Su Burcu Yazgı Coşkun (Asiye), Aylin Akpınar (Emel), Cihan Şimşek (Oğulcan), Melis Minkari (Aybike), Lizge Cömert(Süsen), Recep Usta (Berk), Berk Ali Çatal (Tolga), Atakan Özkaya (Sarp Yılmaz), Eylül Lize Kandemir (Yasmin), Nihal Büyükağaç (Şevval) ve Emre Karayel (Yaman) ve Ayşe Kökçü (Fatma).

http://www.ankaramasasi.com/haber/2124311/ciftlerin-hediye-yarisi-kardeslerim-bu-aksam-atvde
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.