21 Şubat 2024 Reyting Sonuçları Açıklandı mı? Hangi Yapımlar Önde? Survivor All Star, Sandık Kokusu, Şahane Hayatım Kaçıncı Sırada?

Medya dünyasını ve televizyonseverleri yakından ilgilendiren reyting sonuçları açıklandı mı? 21 Şubat tarihinde yayınlanan ve yoğun ilgi gören diziler, rekabetçi yarışma programları ve güncel haber bültenlerinin reyting mücadelesinde liderler ortaya çıktı mı? Peki, 21 Şubat televizyon yayın akışlarında en çok hangi kanalın programı öne çıktı? İşte, 21 Şubat Çarşamba TV Reyting Sonuçları...
Büşra Ünal
|
23 Şubat 2024, Cuma - 08:00
21 Şubat 2024 Reyting Sonuçları Açıklandı mı? Hangi Yapımlar Önde? Survivor All Star, Sandık Kokusu, Şahane Hayatım Kaçıncı Sırada?

21 Şubat 2024, Türkiye'de televizyon kanallarının yayınladığı diziler ve programlar için reyting sıralaması belli oldu mu?

Reyting listesinde hangi dizilerin ve programların zirvede olduğu, hangi yapımların izlenme oranlarında düşüş yaşadığı açıklandı mı?

Reyting ölçümleri, belirli yöntemlerle gerçekleştiriliyor ve TV izleyici oranlarının nasıl değiştiği bu sonuçlarla ortaya konuyor.

İşte 21 Şubat 2024 Reyting Sonuçları...

İzleyiciler arasında Çarşamba akşamları büyük bir merakla beklenen 'Survivor All Star', 'Sandık Kokusu', 'Şahane Hayatım', 'Kuruluş Osman' gibi televizyon programlarının izlenme oranları ve reyting sıralamaları, her hafta televizyon dünyasının nabzını tutuyor. 

Özellikle Çarşamba akşamları yayımlanan ve büyük bir rekabete sahne olan bu yapımlar, izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor.

21 Şubat 2024 tarihinde yayımlanan bu programların reyting sonuçlarının açıklanıp açıklanmadığı, izleyiciler ve dizilerin takipçileri tarafından sorgulanıyor. 

21 Şubat 2024 Reyting Sonuçları Açıklandı! İşte 21 Şubat 2024 Reyting Sonuçları...

Kuruluş Osman İlk Sırada...

Total reyting sıralamasında Kuruluş Osman ilk sırada yer alırken, Survivor All Star ikinci, Şahane Hayatım ise üçüncü sırada bulunuyor. 

AB kategorisinde yine Kuruluş Osman birinci sırada olup, Survivor All Star ikinci, Sandık Kokusu üçüncü sırada yer alıyor.

20+ABC1 kategorisinde de yine Kuruluş Osman birinci, Survivor All Star ikinci, Sandık Kokusu ise üçüncü sırada yer alıyor.

TOTAL İlk 10 Program:

1KURULUS OSMANATV
2SURVIVOR ALL STARTV8
3SAHANE HAYATIMNOW
4SELCUK TEPELI ILE NOW ANA HABERNOW
5SANDIK KOKUSUSHOW TV
6MUGE ANLI ILE TATLI SERTATV
7ESRA EROL'DAATV
8KURULUS OSMAN (OZET)ATV
9ATV ANA HABERATV
10SURVIVOR ALL STAR OZETTV8

AB İlk 10 Program:

1KURULUS OSMANATV
2SURVIVOR ALL STARTV8
3SANDIK KOKUSUSHOW TV
4SAHANE HAYATIMNOW
5SELCUK TEPELI ILE NOW ANA HABERNOW
6MUGE ANLI ILE TATLI SERTATV
7SANDIK KOKUSU (OZET)SHOW TV
8SAHANE HAYATIM (OZET)NOW
9KURULUS OSMAN (OZET)ATV
10BIR SEVDADIRTRT 1

20+ABC1 İlk 10 Program:

1KURULUS OSMANATV
2SURVIVOR ALL STARTV8
3SANDIK KOKUSUSHOW TV
4SELCUK TEPELI ILE NOW ANA HABERNOW
5MUGE ANLI ILE TATLI SERTATV
6SAHANE HAYATIMNOW
7KURULUS OSMAN (OZET)ATV
8ESRA EROL'DAATV
9SANDIK KOKUSU (OZET)SHOW TV
10SAHANE HAYATIM (OZET)NOW


http://www.ankaramasasi.com/haber/2126134/21-subat-2024-reyting-sonuclari-aciklandi-mi-hangi-yapimlar-onde-survivor-all-star-sandik-kokusu-sahane-hayatim-kacinci-sirada
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.