Saadet Partisi İBB Başkan adayı Aydın'dan "pembe metrobüs" vaadi

Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayı Birol Aydın, seçilmesi halinde kadınlar, 65 yaş üstü kişiler ve engelliler için "pembe metrobüs" vaadinde bulundu.
Kaynak: AA
|
03 Mart 2024, Pazar - 00:04
Saadet Partisi İBB Başkan adayı Aydın'dan "pembe metrobüs" vaadi

31 Mart yerel seçimlerine sadece 28 gün kaldı.

Adaylar sahada kampanyalarına hız verdi.

Gözler ise İstanbul’a çevrildi.

Megakenti yönetmeye talip olan isimler vaatlerini birer birer halka açıklıyor.

Bu isimlerden birisi olan Saadet Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayı Birol Aydın, Nene Hatun Kültür Merkezi'ndeki Esenyurt Aday Tanıtım Programında konuştu.

İstanbul'un nüfus açısından en büyük ilçesinde bulunduklarına işaret eden Aydın,  Esenyurt ve İstanbul'da keşmekeşin hakim olduğunu öne sürdü.

Aydın, İstanbulluların 31 Mart'ta, İstanbul'da daha iyi bir yaşamın mümkün olduğunu ortaya koyacak bir anlayışı seçip seçmemeye karar vereceğini söyledi.

İstanbul’da yapmayı planladığı projeleri paylaşan Aydın, devam eden  metro projelerini tamamlayacaklarını, tramvay hatlarını arttıracaklarını, sinyalizasyon sistemlerinde yapay zekadan faydalanarak trafikte kalma süresini azaltacaklarını, İstanbul'un nüfusunu teşvik edici projelerle azaltacaklarını dile getirdi.

Birol Aydın, İstanbul'da metrobüslerdeki kalabalığa dikkat çekerek  şu vaadini de paylaştı:http://www.ankaramasasi.com/haber/2127452/saadet-partisi-ibb-baskan-adayi-aydindan-pembe-metrobus-vaadi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.