Şelale ve Taylan kendilerini aklamaya çalışıyor! Yan Oda yarın akşam Star'da

Cumartesi akşamları Star TV'de ekrana gelen ve ilgiyle izlenen Yan Oda dizisi, yarın akşam 4. bölümüyle ekrana gelecek.
Ecem Çetin
|
29 Mart 2024, Cuma - 17:40
Şelale ve Taylan kendilerini aklamaya çalışıyor! Yan Oda yarın akşam Star'da

İlk üç bölümüyle izleyicisini ekran başına toplayan ve Şevval Sam, Caner Cindoruk, Nazan Kesal, Onur Seyit Yaran, Derya Pınar Ak'ın kadrosunda buluştuğu  Yan Oda, yarın akşam heyecan dolu yeni bölümüyle ekrana gelecek. 

Yeni bölümde neler yaşanacak?  

Nurcihan'ın Taylan'ı ayartmaya çalışmakla suçladığı Şelale büyük bir hüzün ve şok yaşarken, torununun böyle suçlanmasına çok öfkelenen Cevale duruma müdahale eder. Taylan, durumun öyle olmadığını anlatmaya çalışırken, Fikret'in Şelale'ye destek vermesi Nurcihan'ı hayal kırıklığına uğratır. Meseleden rahatsız olan Sevgi, Şelale'yi Taylan'dan uzak durması konusunda uyarır. Taylan özür dilese de Şelale ona öfkelidir. Fikret'in ise Sevgi'ye dair duyduğu şüpheler henüz sonlanmamıştır. Sevgi'nin huzurunu bozmak isteyen Nurcihan, devreye Sümer'i sokar. Şelale ve Taylan, ev halkının gözünde kendilerini temize çıkarabilmek için durumu kurtaracak bir adım atarlar. Aralarındaki çatışmalar sürse de birbirlerinin çekimine kapılan ikili, daha yakın olabilmek için bir plan düşünürler. Güven konusunda sorun yaşayan Fikret ise onu çok zorlayan bir gelişmeyle karşı karşıyadır.

Yapımını OGM Pictures’ın yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Çağrı Vila Lostuvalı üstleniyor. Diziyi Mehmet Barış Günger, kaleme alıyor.  

Yan Oda, yarın akşam 20.00’de Star’da. 

Tanıtım:
https://www.startv.com.tr/dizi/yan-oda/fragmanlar/yan-oda-4-bolum-2-fragman

http://www.ankaramasasi.com/haber/2131514/selale-ve-taylan-kendilerini-aklamaya-calisiyor-yan-oda-yarin-aksam-starda
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.