29 Mart 2024 Reyting Sonuçları Açıklandı mı? Hangi Yapımlar Önde? Kızılcık Şerbeti, Yalı Çapkını Kaçıncı Sırada?

Medya dünyasını ve televizyonseverleri yakından ilgilendiren reyting sonuçları açıklandı mı? 29 Mart 2024 tarihinde yayınlanan ve yoğun ilgi gören diziler, rekabetçi yarışma programları ve güncel haber bültenlerinin reyting mücadelesinde liderler ortaya çıktı mı? Peki, 29 Mart 2024 televizyon yayın akışlarında en çok hangi kanalın programı öne çıktı? İşte, 29 Mart 2024 Cuma TV Reyting Sonuçları...
Büşra Ünal
|
02 Nisan 2024, Salı - 09:00
29 Mart 2024 Reyting Sonuçları Açıklandı mı? Hangi Yapımlar Önde? Kızılcık Şerbeti, Yalı Çapkını Kaçıncı Sırada?

29 Mart 2024, Türkiye'de televizyon kanallarının yayınladığı diziler ve programlar için reyting sıralaması belli oldu mu?

Reyting listesinde hangi dizilerin ve programların zirvede olduğu, hangi yapımların izlenme oranlarında düşüş yaşadığı açıklandı mı?

Reyting ölçümleri, belirli yöntemlerle gerçekleştiriliyor ve TV izleyici oranlarının nasıl değiştiği bu sonuçlarla ortaya konuyor.

İşte 29 Mart 2024 Reyting Sonuçları...

İzleyiciler arasında cuma akşamları büyük bir merakla beklenen Kızılcık Şerbeti, Yalı Çapkını, Survivor, Gaddar gibi televizyon programlarının izlenme oranları ve reyting sıralamaları, her hafta televizyon dünyasının nabzını tutuyor. 

Özellikle cuma akşamları yayımlanan ve büyük bir rekabete sahne olan bu yapımlar, izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor.

29 Mart 2024 tarihinde yayımlanan bu programların reyting sonuçlarının açıklanıp açıklanmadığı, izleyiciler ve dizilerin takipçileri tarafından sorgulanıyor. 

29 Mart 2024 Reyting Sonuçları Açıklandı! İşte 29 Mart 2024 Reyting Sonuçları...

Kızılcık Şerbeti Zirvede...

Total reyting sıralamasında Kızılcık Şerbeti ilk sırada yer alırken, Yalı Çapkını ikinci, Kızılcık Şerbeti Özet üçüncü sırada bulunuyor. 

AB kategorisinde de yine Kızılcık Şerbeti birinci, Kızılcık Şerbeti Özet ikinci, Yalı Çapkını üçüncü sırada yer alıyor. 

20+ABC1 kategorisinde de yine Kızılcık Şerbeti birinci, Yalı Çapkını ikinci, Kızılcık Şerbeti Özet üçüncü sırada yer alıyor.

http://www.ankaramasasi.com/haber/2132089/29-mart-2024-reyting-sonuclari-aciklandi-mi-hangi-yapimlar-onde-kizilcik-serbeti-yali-capkini-kacinci-sirada
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.