Gerçekleri öğrenen Karsu'nun tepkisi ne olacak? Sandık Kokusu bu akşam Show TV'de

Sandık Kokusu, bu akşam 17. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Yeni bölümde heyecanlı gelişmeler yaşanacak.
Ecem Çetin
|
03 Nisan 2024, Çarşamba - 14:24
Gerçekleri öğrenen Karsu'nun tepkisi ne olacak? Sandık Kokusu bu akşam Show TV'de

Show TV'de çarşamba akşamları izleyicisiyle buluşan ve milyonları ekran başına kilitleyen  Sandık Kokusu dizisi bu akşam heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. 

Yeni bölümde neler yaşanacak? 

Adnan’ın ihanetini sindirmek, Irmak için çok zor olsa da Filiz, ağır bir yükten kurtulduğu için rahatlamıştır. Hasan ile iş yapmak isteyen Reha, bir şekilde yine görüşme ayarlar. Görüşme esnasında Reha, laf arasında Filiz’in geçmişini anlatır ve bu durum Hasan’ın dikkatini çeker. Irmak, Adnan’ın yanına yalıya geri dönüp her şey yolundaymış gibi davranır. Cevdet’in de yardımıyla Karsu’yu kaçıran Atilla, ona her şeyi anlatacaktır. Peki bütün gerçekleri öğrendiğinde Karsu’nun Atilla’ya tepkisi ne olacaktır? Atilla’nın artık babasını ikna etmek için bir planı vardır ve konuşmak için çiftliğe doğru yola çıkar. Filizde Türkan’la birlikte, Hasan’ın düzenlediği sıra gecesindedir. Atilla’nın geldiğini duyan Hasan, çalışma odasına çekilir. O sırada tuvalete gitmek için odadan ayrılan Filiz, fırsattan istifade etrafa bakınır. Hasan ve Atilla, çalışma odasında konuşurken kapı açılır. Acaba içeri giren kimdir?

Yapımını O3 Medya'nın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Nezaket Coşkun oturuyor. Sandık Kokusu'nu Melis Civelek ve Zeynep Gür kaleme alıyor.   

“Sandık Kokusu” yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Show TV’de!

http://www.ankaramasasi.com/haber/2132251/gercekleri-ogrenen-karsunun-tepkisi-ne-olacak-sandik-kokusu-bu-aksam-show-tvde
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.