Kuruluş Osman, 155. bölümüyle ekrana gelecek!

Kuruluş Osman dizisi bu akşam 155. bölümüyle ekrana gelecek. ATV'nin sevilen dizisi, izleyicisini yine ekrana kilitleyecek.
Ecem Çetin
|
03 Nisan 2024, Çarşamba - 17:37
Kuruluş Osman, 155. bölümüyle ekrana gelecek!

Burak Özçivit,Yıldız Çağrı Atiksoy, Özge Törer, Emre Bey, Mirza Bahattin Doğan Yusuf Gökhan Atalay, Çağrı Şensoy gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı, 5 sezondur çarşamba akşamları büyük bir ilgiyle izlenen  Kuruluş Osman heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. 

Yeni bölümde neler yaşanacak?  

Osman Bey bütün ahalisini toplamıştır. Gündüz Bey’i kurtaracaklardır. Osman Bey, İmren Tegin’i alt edip Gündüz Bey’i kurtarmak için nasıl bir hamle yapacaktır? Osman Bey bir yanda İmren Tegin’e hamle yapacakken öte yandan Uç Pazar’ı kurtarmak için harekete geçer. Osman Bey Uç Pazar’a yeniden Germiyan sancağını astırır. Bu zafer Germiyan ve Kayı arasındaki ilişkileri nasıl etkileyecektir?  Osman Bey, Alaeddin Bey’i karşısına alıp ondan bir fedakarlık yapmasını ister. Ağabeyi Orhan, beyliklerinin ikbali için gereken fedakarlığı yapmıştır. Şimdi fedakarlık sırası Alaeddin’dedir. Holofira, son vedadan sonra neden yeniden obaya gelmiştir? Orhan, Holofira’nın gelişinden haberdar olacak mıdır? İmren Tegin, Osman Bey’i yok etme planını yaparken Osman Bey ise Atranos Kalesi’ni fetih için hamlesini yapar. İmren Tegin’i ele geçiren Osman Bey onu öldürecek midir? 

Yapımını Bozdağ filmin, yapımcılığını Mehmet Bozdağ'ın yaptığı dizinin yönetmen koltuğunda Ahmet Yılmaz oturuyor. Diziyi Mehmet Bozdağ, Atilla Engin, A. Kadir İlter, Fatma Nur Güldalı, Ali Ozan Salkım, Aslı Zeynep Peker Bozdağ gibi isimler kaleme alıyor.  

Kuruluş Osman, bu akşam yeni bölümüyle ATV'de!

http://www.ankaramasasi.com/haber/2132273/kurulus-osman-155-bolumuyle-ekrana-gelecek
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.