Kızılcık Şerbeti'nden bir tanıtım daha yayınlandı!

58. bölümü merakla beklenen, Show TV'nin sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Kızılcık Şerbeti'nden bir tanıtım daha yayınlandı.
Ecem Çetin
|
04 Nisan 2024, Perşembe - 12:24
Kızılcık Şerbeti'nden bir tanıtım daha yayınlandı!

Cuma akşamları Show TV'nin vazgeçilmezi olan, milyonları ekran başına kilitleyen Kızılcık Şerbeti, yarın akşam 58. bölümüyle ekrana gelecek.

Sevilen diziden yeni bir tanıtım daha yayınlandı. 

Doğa’nın Ünallar’ın evinde, Fatih ve Görkem’in karşısında olduğu anların dikkat çektiği tanıtımda Pembe’nin “İki günde dut yemiş bülbüle çeviririm onu…”sözleri yaşanacak savaşın ilk sinyallerini verirken; Abdullah, Görkem’in gerçek yüzünü görmeye başlıyor. Doğa ve Giray konuşmaya devam ederken, Kıvılcım’ın ödül törenine Çimen’in gelmesi herkesi şaşkınlığa uğratıyor. Kıvılcım’ın Çimen’e tepkisi çok sert olurken, Umut ve Rüzgar arasındaki gerilim de giderek artıyor. Rüzgar’ın kendisine olan duygularını öğrendikten sonra istifa etmeye karar veren Nursema, Umut’un sahne aldığı lansmanda öğrendiği gerçekle adeta yıkılıyor. Umut’un menajerinden evliliklerini gizleyeceğini öğrenen Nursema, valizini alıp evi terk ederken, neler olacağı merakla bekleniyor.

Yapımını Gold Film'in yapımcılığını Faruk Turgut'un yaptığı diziyi Melis Civelek kaleme alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise, Hakan Kırvavaç ( KETCHE) üstleniyor.            

İşte Kızılcık Şerbeti’nin 58. Bölüm 2.Tanıtımı;

https://www.youtube.com/watch?v=vV81_fjVZrY

http://www.ankaramasasi.com/haber/2132396/kizilcik-serbetinden-bir-tanitim-daha-yayinlandi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.