Bahar'ın 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Salı akşamları ilgiyle izlenen Bahar dizisi salı akşamı 10. bölümüyle ekrana geldi. Finaliyle geceye damgasını vuran dizinin yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Peki, Bahar'ın 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...
Ecem Çetin
|
25 Nisan 2024, Perşembe - 17:30
Bahar'ın 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İlk bölümünden itibaren adından söz ettiren, salı akşamlarına her hafta damgasını vuran  ‘Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?’ dizisi salı akşamı 10. bölümüyle ekrana geldi. 

Seyircinin yine büyük bir ilgiyle izlediği Bahar dizisi, AB grubunda 14.10 izlenme oranı 39.18 izlenme payı, ABC1 20+’da 13.89 oranı 34.71 izlenme payı, Total’de ise 10.59 izlenme oranı 28.93 izlenme payı elde ederek, zirvede yer aldı. 

10. bölümde neler yaşandı? 

Timur’un Peran Vakfı Bağış Gecesi’nde Bahar’la evli olduğunu açıklaması şok etkisi yarattı ve bu açıklama herkesin kendi cephesinde farklı yankılar buldu.
Timur’un bu eyleminden sonra iyice şüphelenen Bahar, Timur’u takip ederek Rengin’in evine gitti. Timur, kendini affettirmeye çalışırken aniden Rengin’e sarıldı ve onları Bahar gördü. Uzun süredir içini kemiren şeylerin gerçek olduğunu anlayan Bahar, “Oyun mu oynuyoruz, tamam, başlayalım!” diyerek, intikam planları için ipuçları toplamaya başladı. Reha Hoca, ekip toplantısında hastane için tanıtım filmi çekileceğini duyurdu. Tanıtım filminde bir aile olduklarını vurgulamak isteyen Reha Hoca, özellikle Bahar ve Timur’un hikayesinin bu film için uygun olacağını söyledi ve onlardan karı koca olarak birlikte çalışmanın avantajları/dezavantajları üzerine röportaj vermelerini istedi. Çekim ekibi bir yandan hastanenin tuhaf anlarına şahit olurken, gizlice buluşan Timur ve Rengin’i de kayıt altına aldılar. Görüntüleri gören Timur, aynı kaydın Evren’de de olduğunu öğrenince, Bahar’ın hastalığını bahane ederek Evren’den onları silmesini istedi. Umay’dan, Timur’un Bahar’ı aldattığını öğrenen Nevra; öfkeden deliye döndü. Nevra hem geçmişte kalbi benzer bir sebeple kırıldığı için hem de evi kaybetmemek için, Timur’un karşısında yer aldı. Timur’a Rengin’le ilişkisini bitirmesini söyleyen Nevra, ondan çocuklarını bu aileyi kurtarmak istediğine inandırmasını ve Bahar’a özen göstermesini istedi. Timur ailesiyle arasındaki dengeyi kurmaya çalışırken, Bahar onun için büyük bir sürpriz hazırladı.  Timur, geceyi Bahar’la baş başa geçireceğini düşünürken; ondan gelen telefonla panik oldu. Bahar, Rengin’in kendisiyle buluşmak istediğini söyleyip Timur’a restoranın adresini verdi. Timur ve Rengin’e bir oyun oynayan Bahar, önce onları aynı restoranda buluşturdu, sonra üzerinde “Bundan sonra hiç ayrılmamanız dileğiyle…” yazan bir mavi orkide gönderdi. Bahar’ın her şeyi öğrendiğini anlayan Timur, eve gidince hiç beklemediği bir manzarayla karşılaştı. Bahar, tüm anılarını yakıp “Herkes her şeye yeniden başlayacak!” diyerek evi ve Timur’u terk etti.

Özellikle final sahnesiyle izleyicinin heyecanını arttıran ve sosyal medyada gündem olan dizinin yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor. 

‘Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?’  dizisinin henüz 11. bölüm fragmanı yayınlanmadı. 

http://www.ankaramasasi.com/haber/2135186/baharin-11-bolum-fragmani-yayinlandi-mi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.