Gönül Dağı dizisinin setinde skandal olay! İki kadın arasında taciz

Cumartesi akşamları ilgiyle izlenen Gönül Dağı dizisinin setinde iki kadın arasında yaşanan taciz skandalı gündeme geldi. Yargıya taşınan olayla ilgili görülen davada karar açıklandı.
Ecem Çetin
|
25 Nisan 2024, Perşembe - 13:11
Gönül Dağı dizisinin setinde skandal olay! İki kadın arasında taciz

4 sezondur izleyici karşısına çıkan  TRT 1'in sevilen dizisi Gönül Dağı, cumartesi akşamları ekrana geliyor. 

Sürükleyici hikayesi ve oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken dizi, büyük bir ilgiyle izleniyor. 

Sevilen dizinin setinde yaşanan skandal bir olay gündeme yansıdı. 

Gönül Dağı setinde Makyaj Şefi Kardelen Özbek, Saç Asistanı Zeynep Çetinkaya’nın dudağından öpmeye çalışarak kendisini taciz etti. 

İki kadın arasında yaşanan taciz skandalı  yargıya taşındı.  Sivrihisar Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen  Taciz davası geçen hafta sonuçlandı. 

Davada suçlu bulunan Kardelen Özbek'e mahkeme tarafından  1 yıl 8 ay hapis cezası verildi. 

Sinema TV Sendikası avukatı Ceren Kalı, yaptığı açıklamada sendika olarak iş yerinde gerçekleşen her türlü cinsel taciz ve cinsel istismar davalarını istisnasız takip etmeye ve mağdurlara hukuki destek sunmaya çalıştıklarını ifade etti. 

Ceren Kalı, taciz davasında oldukça hızlı ve etkin bir soruşturma yapılarak dava açılması ve failin cezalandırılmasının mümkün olabildiğini belirtti.  

Kalı, hızlı, adil ve hakkaniyetli bir karar çıkmış olmasının adalete olan inancı perçinleyici yönünün oldukça önemli olduğunu  vurguladı. 

Açıklamada şu ifadeler yer aldı;

Sinema TV Sendikası'ndan yapılan yazılı açıklamada ise şu ifadeler kullanıldı;http://www.ankaramasasi.com/haber/2135386/gonul-dagi-dizisinin-setinde-skandal-olay-iki-kadin-arasinda-taciz
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.