Sandık Kokusu'nun 20. bölüm tanıtımı yayınlandı mı?

Show TV'de dün akşam ekrana gelen 19. bölümüyle seyircisini yine ekrana toplayan Sandık Kokusu dizisinin yeni bölüm tanıtımı merakla bekleniyor. Peki, Sandık Kokusu'nun 20. bölüm tanıtımı yayınlandı mı? İşte yanıtı...
Ecem Çetin
|
25 Nisan 2024, Perşembe - 14:19
Sandık Kokusu'nun 20. bölüm tanıtımı yayınlandı mı?

İlk bölümünden itibaren büyük bir ilgiyle izlenen, sürükleyici hikayesi ve oyuncu kadrosuyla beğeni toplayan Show TV'nin sevilen dizisi Sandık Kokusu dün akşam 19. bölümüyle ekrana geldi. 

Sevilen dizi, 19 bölümde yine reyting rekorları kırdı. Dizi, ABC1 20+’da 4.68 izlenme oranı 12.21 izlenme payı, Total’de 4.01 izlenme oranı 11.25 izlenme payı, AB grubunda ise 3.84 izlenme oranı 10.98 izlenme payı elde etti.

Yeni bölümde neler yaşandı?

Oğlunun ondan uzaklaşmasından endişelendiği ve karanlık işlerini aklamak istediği için Karsu ve Atilla’nın karşısına kebapçı açan Hasan, bu hamlesi sebebiyle Atilla’nın sert tepkisine maruz kaldı. İhanete uğramasının ardından Adnan’ın bilgisayarındaki yolsuzluk belgelerini toparlayıp polise teslim eden Irmak, ‘’İhanet öyle olmaz, böyle olur!’’ diyerek Adnan’ı polise ihbar etti ve Adnan tutuklandı. Lale’nin Atilla’dan boşanmak istememesi, Atilla’yı strese soktu ve Atilla, Mert’in evinde kalmaya başladı. Atilla’dan Hasan’ın kim olduğunu öğrenen Karsu, kendisi ve çocukları için çok endişelendi. Hasan ile yüzleşen Karsu’nun sert sözleri ikili arasındaki gerilimi artırdı. Irmak’ın Adnan yüzünden yaşadığı stres ise bebeğini kaybetmesine sebep oldu. Bölümün finalinde ise Filiz, Hasan’ın daveti üzerine her şeyden habersiz kebapçıya gitti. Annesinin Hasan’ın kebapçısına gittiğini anlayan Karsu, öfkeyle harekete geçti. Filiz, Karsu’yu Hasan’la tanıştırmak isterken hayatının şokunu yaşadı. Karsu, annesine Hasan’ın gerçekte kim olduğunu açıkladı. Şoke olan Filiz’in ne yapacağı merakla bekleniyor.

Sahneleriyle adından söz ettiren Sandık Kokusu'nun 20. bölüm tanıtımı da yayılandı. Gerçek kimliği ortaya çıkan Hasan’ın, Filiz’in gönlünü almak istediği tanıtımda Filiz’in öfkesinin kolay geçmeyeceği görülüyor. Atilla ve Lale’nin boşanma davası görülürken; Lale, dava sürecinde Atilla’nın parasını alacağını ve Karsu’dan başlayarak herkesin icabına bakacağını söyleyerek süreci herkes için zora sokacağının sinyallerini veriyor. Atilla ve Karsu’nun arasındaki buzların eridiği ve ikilinin öpüştüğü anlar ise tanıtıma damgasını vuruyor.

Sandık Kokusu’nun 20. Bölüm Tanıtımı;

https://www.youtube.com/watch?v=5RJkXOcsYo0

http://www.ankaramasasi.com/haber/2135397/sandik-kokusunun-20-bolum-tanitimi-yayinlandi-mi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.