Beşiktaş'ta Semih Kılıçsoy bilmecesi...

Beşiktaş tarihinin en sıkıntılı sezonlarından birini geçirirken bir taraftan da transfer haberleri dikkatleri çekiyor. Semih Kılıçsoy'un Beşiktaş'taki geleceği belirsizliğini koruyor.
Ankara Masası
|
11 Mayıs 2024, Cumartesi - 09:13
Beşiktaş'ta Semih Kılıçsoy bilmecesi...

Semih Kılıçsoy'a olan ilgi giderek artıyor. Premier Lig devleri West Ham, Tottenham ve Arsenal'in yanı sıra, Almanya'dan da bir iddia var. Alman basınından Fussballeuropa, Bundesliga takımı Eintracht Frankfurt'un genç golcüyü transfer etmek istediğini bildirdi. Habere göre, 18 yaşındaki yetenekli futbolcunun menajeriyle temasa geçilerek bilgi alındı.

Akşam'ın haberine göre; Can Uzun ile Semih Kılıçsoy'un ilişkisi, Alman basınında da gündeme geldi. İkilinin Türk Milli Takımı alt yaş kategorilerinde birlikte oynadığı ve birbirlerini çok iyi tanıdığı belirtiliyor. Bu durum, adaptasyon sürecinde birbirlerine yardımcı olabilecekleri anlamına geliyor. Ancak, Semih Kılıçsoy'un transferiyle ilgili tek engelin, Beşiktaş'ın istediği 25 ila 30 milyon euro arasındaki bonservis ücreti olduğu ifade ediliyor. Bu durum, transfer sürecini etkileyebilir.

Semih Kılıçsoy kırmızı çizgimiz

http://www.ankaramasasi.com/haber/2137866/besiktasta-semih-kilicsoy-bilmecesi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.