Erdoğan'dan Anneler Günü mesajı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Anneler Günü dolayısıyla sosyal medya hesabından bir mesaj yayımladı.
Ecem Çetin
|
12 Mayıs 2024, Pazar - 09:35
Erdoğan'dan Anneler Günü mesajı!

Bugün 12 Mayıs...Yani Anneler Günü... 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla annelerin anneler gününü kutladı.

Erdoğan, tüm annelerin Anneler Günü'nü tebrik ettiğini,  ahirete irtihal etmiş tüm anneleri  rahmetle ve minnetle yad ettiğini ifade etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sevgi, merhamet ve fedakârlık gibi güzel hasletlerin örnekleri olarak annelerin hayattaki en değerli hazineler olduğunu belirtti. 

Erdoğan, şu ifadeleri kullandı;

"Tüm annelerin Anneler Günü'nü tebrik ediyor, ahirete irtihal etmiş tüm annelerimizi rahmetle ve minnetle yâd ediyorum. Sevgi, merhamet ve fedakârlık gibi güzel hasletlerin örnekleri olarak annelerimiz, hayatımızın en değerli hazineleridir. Başta aziz şehitlerimizin bizlere emaneti olan kıymetli şehit anneleri olmak üzere, bu eşsiz hazineye sahip çıkmalı, annelerimize verdiğimiz kıymeti her fırsatta en güzel şekilde göstermeliyiz. 

Bir annenin evladına olan merhametiyle mukayese edilebilecek derecede çok az insani duygu vardır. Annelerimize teşekkür etmekle kalmayıp hayatımız üzerindeki etkilerini de hatırlamak için bugün çok anlamlı bir fırsattır. Cenneti annelerin ayakları altında gören inancın mensupları olarak yüklendiğimiz sorumlulukları ve görevleri ifa ederken, annelerimizin hayır dualarının en önemli güç kaynaklarımızdan biri olduğunu unutmamalıyız."

http://www.ankaramasasi.com/haber/2138004/erdogandan-anneler-gunu-mesaji
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.