Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş’ten Seçil Erzan davasıyla ilgili ilk değerlendirme

Denizbank İcra Kurulu Başkanı Hakan Ateş, ünlü futbolcuların da aralarında olduğu çok sayıda kişiyi dolandırdığı gerekçesiyle tutuklanan banka müdürü Seçil Erzan'la ilgili ilk kez konuştu. Ateş, "Bizim talihsizliğimiz, karşıdaki tarafın kamuoyuna mal olmuş insanlar olması." değerlendirmesinde bulundu.
Ersin Küçükbarak
|
15 Mayıs 2024, Çarşamba - 13:25
Denizbank Genel Müdürü Hakan Ateş’ten Seçil Erzan davasıyla ilgili ilk değerlendirme

Denizbank kurucu genel müdürü Hakan Ateş, Arda Turan, Emre Belözoğlu, Fernando Muslera ve Selçuk İnan’ın da aralarında bulunduğu 26 kişiyi milyonlarca dolar dolandırdığı iddiasıyla yargılanan Seçil Erzan ile ilgili ilk kez açıklamada bulundu.

Ateş, Magazin Burada mikrofonlarına, bir davette verdiği röportajda şahsi olarak hiçbir zaman demeç vermediğini hatırlattı.

Olaya kurum olarak baktıklarının altını çizen Ateş, 15 bin kişinin çalıştığı bir yerde bazen yanlış şeyler olabildiğini ifade etti.

Hakan Ateş, “Bazen yanlış davranışlarda bulananlar her bankada olur. Bizim talihsizliğimiz, karşıdaki tarafın kamuoyuna mal olmuş insanlar olması” dedi.

Telkin iddialarını yalanlayan Ateş, yargı kararı doğrultusunda hareket edeceklerini vurguladı.

Ateş, şunları söyledi:
http://www.ankaramasasi.com/haber/2138515/denizbank-genel-muduru-hakan-atesten-secil-erzan-davasiyla-ilgili-ilk-degerlendirme
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.