Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a gönderme

Aziz Yıldırım, Fenerbahçe başkanlığı için resmen adaylığını açıkladı. Ali Koç'a Jose Mourinho gönderme yapan Yıldırım, "Mourinho ile çalışmayı istiyorlarsa imzayı atsınlar. " dedi.
Onur Çetinkaya
|
15 Mayıs 2024, Çarşamba - 14:21
Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a gönderme

Fenerbahçe'de Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı 30-31 Mayıs'ta, yeterli çoğunluk sağlanmadığı takdirde ise çoğunluk aranmaksızın 8-9 Haziran'da yapılacak.

Fenerbahçe'de 20 yıl  başkanlık yapan ve 6 yıl sonra yeniden aday olma kararı alan Aziz Yıldırım, adaylığını resmen duyurdu.


Basın toplantısında 'Aziz Yıldırım gitti Türk futbolu kurtuldu' sözlerine değinen Yıldırım,  şimdi ise " Gelsin kurtarsın' diyorlar. 

Ali Koç'a Jose Mourinho gönderme yapan Yıldırım, "Mourinho ile çalışmayı istiyorlarsa imzayı atsınlar. " dedi.

Dört sene Fenerbahçe'nin  şampiyon olamamasının nedenini mahkemeler olduğunu dile getiren Yıldırım, bu hafta oynanacak Galatasaray derbisine ilişkin ise, " Bu hafta Galatasaray derbisini kazanacağız ve yeni süreç başlayacak." ifadelerini kullandı.

"İmzayı atsınlar"

Ali Koç'a Jose Mourinho gönderme yapan Yıldırım, "Mourinho ile çalışmayı istiyorlarsa imzayı atsınlar. " dedi.

Yıldırım, "Mourinho ile çalışmayı istiyorlarsa imzayı atsınlar. Ben seçilirsem benimle devam, o seçilirse onunla devam. Biz kaybedersek Mourinho'nun parasının yarısını ödemeyi taahhüt ediyorum." şeklinde konuştu.

http://www.ankaramasasi.com/haber/2138522/aziz-yildirimdan-ali-koca-gonderme
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.