Kardeşlerim, 129. bölümüyle ekrana gelecek!

4. sezonuyla da milyonları ekrana kilitlemeye devam eden ATV'nin sevilen dizisi Kardeşlerim bu akşam 129. bölümüyle ekrana gelecek.
Ecem Çetin
|
18 Mayıs 2024, Cumartesi - 15:31
Kardeşlerim, 129. bölümüyle ekrana gelecek!

ATV'de cumartesi akşamları izleyici karşısına çıkan ve büyük bir ilgiyle izlenen  Kardeşlerim heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. 

Yeni bölümde neler yaşanacak?  

Hiç ummadığı bir durumun içine çekilen Şevval, Yasmin’i kurtarmak için, kendi hayatını derinden etkileyecek radikal bir karar alırken, şahit oldukları manzaranın şokunu yaşayan çocukları sakinleştirmek Akif'e düşer. Ayaz, Cansu ve Sarp cephesindeki birtakım gerçekler su yüzüne çıkar. Emin’in Orhan için yaptığı sinsi plan, Ayten ve Orhan cephesinde gelişmeler yaşanmasına sebep olur. Ömer’le Süsen’i barıştırmak isteyen Oğulcan, yine kendinden bekleneni yapar. Nebahat’in hamileliği, Akif’te esmeye başlayan değişim rüzgarlarını da beraberinde getirir. Okuldan sonra taksiye çıkan Ömer, aracına binen belalı adamlar yüzünden bir sevdiğini daha kaybetme korkusuyla karşı karşıya kalır.

Yapımını NGM, yapımcılığını Nazlı Heptürk'ün yaptığı diziyi  Gül Abus Semerci kaleme alıyor. Kardeşlerim'in yönetmen koltuğunda ise Serkan Birinci oturuyor.  

Oyuncu kadrosu  : Celil Nalçakan (Akif), Cüneyt Mete (Orhan), Simge Selçuk (Nebahat), Yiğit Koçak (Ömer), Aylin Akpınar (Emel), Cihan Şimşek (Oğulcan), Melis Minkari (Aybike), Lizge Cömert(Süsen), Recep Usta (Berk), Berk Ali Çatal (Tolga), Atakan Özkaya (Sarp Yılmaz), Eylül Lize Kandemir (Yasmin), Nihal Büyükağaç (Şevval) ve Emre Karayel (Yaman) ve Ayşe Kökçü (Fatma).

http://www.ankaramasasi.com/haber/2139083/kardeslerim-129-bolumuyle-ekrana-gelecek
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.