Aziz Yıldırım'ın 60 bin kişilik yeni stat projesi

Fenerbahçe'nin başkan adaylarından Aziz Yıldırım, Ülker Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nun 60 bin kapasiteye yükselteceğini açıklamış ve herkesi heyecanlandırmıştı. Aziz Yıldırım, 60 bin kişilik yeni Ülker Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nun planını tanıttı.
Afife Kaya
|
29 Mayıs 2024, Çarşamba - 23:33
Aziz Yıldırım'ın 60 bin kişilik yeni stat projesi

Fenerbahçe'nin başkan adaylarından Aziz Yıldırım, Ülker Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nun kapasitesini 60 bine yükselteceğini açıklayarak taraftarları heyecanlandırdı. Yıldırım, 60 bin kişilik yeni Ülker Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nun planını ve görsellerini paylaştı.

Başkanlık seçimleri öncesinde Fenerbahçe'de Ali Koç ve Aziz Yıldırım arasında vaatler yarışı devam ederken, Aziz Yıldırım'ın stadyum projesi büyük yankı uyandırdı. Yıldırım, mevcut stadyumun kapasitesinin yetersiz olduğunu ve acilen yenilenmesi gerektiğini belirtti.

Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, stadyumun yeni görünümüne kavuşma çalışmalarına hemen başlayacaklarını ve iki yıl içinde tamamlanacağını söyleyen Yıldırım, "Stadyumda daha iyi bir atmosfer oluşması için kale arkasında koltukları sökeceğiz. Kadıköy'de yeniden eski havayı yakalayacağız ve 'Burası Kadıköy, buradan çıkılmaz' diyeceğiz" ifadelerini kullandı.


http://www.ankaramasasi.com/haber/2140884/aziz-yildirimin-60-bin-kisilik-yeni-stat-projesi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.