Altındağ’daki kütüphaneler randevu sistemi ile hizmete açılıyor

Ankara Masası
|
03 Haziran 2020, Çarşamba - 13:56
Altındağ’daki kütüphaneler randevu sistemi ile hizmete açılıyor

Altındağ Belediyesi kütüphaneleri randevu sistemi ile yeniden kapılarını açıyor.

Altındağ Belediyesi Karapürçek ve Ali Ersoy semt kütüphaneleri, korona virüs tedbirleri kapsamında, randevu sistemi ile hizmet verecek.

Ali Ersoy Semt Kütüphanesi'nden randevu almak isteyenler 0312 351 1446'yı, Karapürçek Semt Kütüphanesi için ise 0312 377 0233 numaralı telefonu arayarak randevularını alabilecek.

Kütüphanelerin yeniden hizmete başlaması konusunda çok yoğun bir talep olduğunu söyleyen Altındağ Belediye Başkanı Doç. Dr. Asım Balcı “Gençlerimizin sınav tarihleri yaklaştı. Altındağlı gençlerimiz çok çalışkan, çok kitapsever gençler… Normal zamanlarda da kütüphanelerimiz çok yoğun ilgi görüyordu. Şu anda kütüphanelerimize duyulan ihtiyaç iyice arttı. Sınavlara sayılı günler kala, daha elverişli ortamlarda ders çalışmak isteyen, son tekrarlarını yapmak isteyen gençlerimiz kütüphanelerin açılmasını sabırsızlıkla bekliyorlardı. Biz de onları kırmak istemedik. Kütüphanelerimizi tüm hijyen tedbirlerini alarak, randevu sistemiyle yeniden açıyoruz” dedi. 

“Kontrollü sosyal hayata geçiyoruz“

Koronavirüsle mücadele için alınan tedbirlerin elden bırakılmayacak kadar önemli olduğunun altını çizen Başkan Balcı “Koronavirüs tehlikesi tamamen bitmiş değil… Kontrollü sosyal hayata geçiyoruz. Yeni hayatımızda daima kontrollü olacak ve tedbirleri elden bırakmayacağız. Maske takmaya devam edecek, el hijyenimize ve sosyal mesafe kurallarına dikkat edeceğiz. Tüm bu tedbirler açılacak olan tüm tesislerimizde olduğu gibi, kütüphanelerimizde de titizlikle uygulanacak” ifadelerini kullandı. 

http://www.ankaramasasi.com/haber/22076/altindagdaki-kutuphaneler-randevu-sistemi-ile-hizmete-aciliyor
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.