Keçiören Belediyesi, vatandaşların hafriyatlarını ücretsiz topluyor

Keçiören Belediyesi, Keçiörenlilerin ev tadilatları sırasında ortaya çıkan hafriyatlarını ücretsiz olarak kapılarından almaya devam ediyor.
Zeliha Demirci
|
25 Kasım 2020, Çarşamba - 17:17
Keçiören Belediyesi, vatandaşların hafriyatlarını ücretsiz topluyor

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’un talimatıyla başlatılan hafriyat alma hizmeti ile vatandaşların ev tadilatları sonucu ortaya çıkan molozlar talep üzerine vatandaşın kapısının önünden iş makineleri ile alınıyor.

Torbalara konularak dışarıya çıkarılan hafriyatların araç ve yaya trafiğini etkilemeyecek şekilde yol kenarına bırakılması konusunda büyük hassasiyet gösterilirken Keçiören Belediyesi ekipleri de telefonla iletişime geçen vatandaşların adresine giderek molozları anında ortadan kaldırıyor.

Kent estetiğini sağlamak ve çevre kirliliğinin önüne geçmek için başlatılan hafriyat toplama hizmetini vatandaşların büyük memnuniyetle karşıladığını aktaran Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Keçiören’in her köşesini cennet haline getireceğimize söz verdik. Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana cadde ve sokaklarımızı temiz ve estetik hale getirmek için çalışıyoruz. Keçiören sürekli gelişiyor, yapıları ile güzelleşiyor. Sunduğumuz her hizmeti titizlikle hayata geçiriyor ve vatandaşımızın yaşamını kolaylaştırmak için hizmet çeşitliliğimizi artırıyoruz.” ifadelerini kullandı.

http://www.ankaramasasi.com/haber/388199/kecioren-belediyesi-vatandaslarin-hafriyatlarini-ucretsiz-topluyor
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.