Alkolün etkisiyle kafasına sıktı!

Ankara Masası
|
27 Temmuz 2020, Pazartesi - 22:42
Alkolün etkisiyle kafasına sıktı!

Samsun'da, alkol alan 51 yaşındaki zabıta memuru tabancayla kendini vurdu. Dehşet anları cep telefonuyla kaydedildi.

Olay, Samsun'un İlkadım ilçesi Fevziçakmak Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir belediyede zabıta memuru olarak görev yapan 2 çocuk babası 51 yaşındaki R.A.S., aldığı alkolün de etkisiyle kaldırım kenarında tabanca namlusunu ağzının içine sokup tetiğe bastı.

[caption id="attachment_50070" align="alignnone" width="971"] ZABITA MEMURU R.A.S.'NİN KENDİNİ YANAĞINDAN VURMA ANI CEP TELEFONU İLE GÖRÜNTÜLENDİ (MUHAMMER AY/SAMSUN-İHA)
Samsun'da bir zabıta memuru aldığı alkolün de etkisiyle kendini tabancayla yanağından vurdu. Olay anı, cep telefonu ile saniye saniye görüntülendi.[/caption] SOL YANAĞINDAN YARALANDI

R.A.S. sol yanağından yaralanırken, kendi otomobiliyle Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine giderek hastane polisine elindeki tabancayı teslim edip tedavi olmak istediğini söyledi. R.A.S., tedavisinin ardından Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesine sevk edildi.

"ALKOLÜN ETKİSİYLE İSTENMEYEN BİR DURUM MEYDANA GELDİ"

Olayı anlatan R.A.S., "Girdiğimiz o anki stres, alkolün de etkisiyle istenmeyen bir durum meydana geldi. Kimseye bu durumu tavsiye etmiyoruz. Alkolü de tavsiye etmiyoruz. Tedavimizi oluyoruz" dedi.

http://www.ankaramasasi.com/haber/50058/alkolun-etkisiyle-kafasina-sikti
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.