Ankara Esenboğa Havalimanı hangar mahalli kiralama ihale ilanı yayınlandı

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü (DHMİ), Esenboğa Havalimanı içerisinde bulunan bin 18 metrekarelik hangar mahallinin açık ihale usulüyle yıl sonuna kadar kiraya verileceğini duyurdu.
Zeliha Demirci
|
12 Şubat 2021, Cuma - 13:04
Ankara Esenboğa Havalimanı hangar mahalli kiralama ihale ilanı yayınlandı

DHMİ Genel Müdürlüğünün internet sitesinde hangarın kiralanmasına ilişkin ihale ilanı yayımlandı. İlana göre Esenboğa Havalimanı 5 nolu apron bölgesinde bulunan bin 18 metrekarelik 8 nolu hangar mahalli KDV dahil aylık 20 bin lira muhammen kira bedeli üzerinden açık ihale usulüyle ihale edilerek, 31 Aralık'a kadar kiraya verilecek.

Sözleşme taslağı ve ihale şartnamesi DHMİ Genel Müdürlüğü Pazarlama ve Ticaret Dairesi Başkanlığı veya Ankara Esenboğa Havalimanı Başmüdürlüğünden 100 lira karşılığında temin edilebilecek. İhaleye katılmak isteyenler 50 bin lira geçici teminat verecek.

Başvuru için yapılması gerekenler

Başvuru yapmak isteyenlerin 22 Şubat saat 14.00'a kadar ihale şartnamesinde belirtilen belgeleri tamamlayıp Ankara Esenboğa Havalimanı evrak birimine vermesi gerekiyor. Bu tarih ve saatten sonra yapılacak başvurular ile postayla yapılacak başvurular kabul edilmezken istenen belgeleri eksik, yanlış verenlerin veya zamanında getirmeyenlerin de müracaatları yapılmamış sayılacak.

İhale 22 Şubat saat 14.30'da DHMİ Ankara Esenboğa Havalimanı Başmüdürlüğünde yapılacak.

http://www.ankaramasasi.com/haber/587877/ankara-esenboga-havalimani-hangar-mahalli-kiralama-ihale-ilani-yayinlandi
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.