Genç doktor kendisini uyutup, donarak öldü

Bursa'da aranan doktorunun intihar ettiği ortaya çıktı. 35 yaşındaki kalp cerrahının Uludağ'da damar yolundan ilaç vererek kendini uyuttuğu ve donarak öldü belirlendi.
Murat Saltan
|
17 Şubat 2021, Çarşamba - 00:41
Genç doktor kendisini uyutup, donarak öldü

Edinilen bilgiye göre, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde kalp damar cerrahı olarak görev yapan 35 yaşındaki Mustafa Yalçın, sabah saat 08:00'de 27 AR 993 plakalı otomobili ile evinden ayrıldıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamadı. Saat 11:00'de girmesi gereken ameliyata gitmeyen Yalçın'ı merak eden ekip arkadaşları cep telefonundan kendisine ulaşamayınca evini aradı. Evden sabah saatlerinde ayrıldığı bilgisi üzerine durum polis ve jandarma ekiplerine haber verildi.

Aracı kilitli vaziyette bulundu

Genç kalp cerrahının cep telefonu sinyallerinin Uludağ yolu üzerinden gelmesi üzerine jandarma ekipleri Uludağ yolu üzerine yoğunlaştı. Yapılan araştırma neticesinde Mustafa Yalçın'a ait lüks otomobil Uludağ yolu Yiğitali Mevkisi'nde kara saplanmış halde kapıları kilitli vaziyette bulundu.

50 kişilik ekip arama çalışması yürüttü

Aracın bulunduğu noktadan itibaren doktorun gidebileceği alanlar Jandarma, AFAD, ANDA ve NAK arama kurtarma kiplerinden oluşan 50 kişilik bir grupla aranmaya başlandı. Arama faaliyetlerine AFAD'ın iz sürme köpekleri ile jandarmanın arama kurtarma köpekleri de dahil edildi.

Aracında intihara ilişkin not bulundu

Genç doktorun cansız bedenine aracından 1 kilometre uzaktaki ormanlık alanda ulaşıldı. Bir ağacın dibinde iki koluna da açtığı damar yolundan serumla kendini uyutan Yalçın'ın donarak hayatını kaybettiği üzerinde duruluyor. Ekipler tarafından incelenen Yalçın'ın aracında da nasıl intihar edeceği dair bir not bulundu. Olayla ilgili tahkikat devam ediyor.

https://www.ankaramasasi.com/haber/597787/genc-doktor-kendisini-uyutup-donarak-oldu
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.