Başkent Bülteni'nin dördüncü sayısı çıktı

Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı tarafından hazırlanan "Başkent Bülteni"nin dördüncü sayısı çıktı.
Ankara Masası
|
03 Mart 2021, Çarşamba - 10:55
Başkent Bülteni'nin dördüncü sayısı çıktı

 Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın vatandaşların hayatını kolaylaştırmak için başlattığı proje ve çalışmalar başta olmak üzere tüm belediye faaliyetleri şeffaf belediyecilik anlayışı doğrultusunda Başkentlilerle paylaşılıyor.   Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı tarafından hazırlanan 'Başkent Bülteni'nin dördüncü sayısı da yayımlandı.

Aylık yayımlanıyor

Başkent Bülteni, pandemi sürecinin devam etmesi nedeniyle vatandaşların ev ve iş yerlerinden rahatlıkla takip edebilmeleri için dijital ortama da taşındı.

EGO otobüsleri, metro istasyonları ve Büyükşehir Belediyesi hizmet binalarında oluşturulan stantların dışında Büyükşehir Belediyesinin web sitesinden ve Başkent Mobil uygulamasından dördüncü sayıyı incelemek isteyen vatandaşlar, https://www.ankara.bel.tr/bult... üzerinden indirerek de bülteni okuyabilecek.

Hem tasarım hem de zengin içeriğiyle ilgi gören ve aylık olarak yayınlanan bülten ücretsiz olarak dağıtılıyor.http://www.ankaramasasi.com/haber/627583/baskent-bulteninin-dorduncu-sayisi-cikti
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.