Arka Sokaklar’dan haber var

Ankara Masası
|
06 Haziran 2021, Pazar - 12:23
Arka Sokaklar’dan haber var

Arka Sokaklar dizisinde Volkan karakterine hayat veren Boğaç Aksoy geçen ay lenf kanserine yakalandığını duyurmuştu. Son durumu hakkında bilgi veren Aksoy, "İkinci kemoterapi bitti. Bazı günler ağrılar dayanılmaz oluyor ama sonrasında toparlıyorum. Her şey yolunda gidiyor" dedi.

32 yaşındaki Boğaç Aksoy, sağlık durumuyla ilgili açıklamada bulundu. Instagram hesabından sevenlerine seslenen Aksoy, "Uzun süredir evdeydim. Saçları kaybettik. Şapkayla kamufle ediyoruz. Kemoterapiler biraz zor geçiyor. İkinci kemoterapi bitti. Ayın 15'inde üçüncü kemoterapi var. Bazı günler ağrılar dayanılmaz oluyor ama sonrasında toparlıyorum. Her şey yolunda gidiyor. İyileşmeye devam ediyorum. Yürümeye başladım. Attığınız mesajlar harika çok teşekkür ederim. Dualarınızı hissediyorum. Güçlü olmaya devam" ifadelerini kullandı."ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM"

Aksoy üzücü haberi, "Sevgili dostlarım... Ne yazık ki uzun zamandır sizinle değilim. Üzülerek söylüyorum ki lenfomaya yakalandım, uzun bir süre daha olamayacağım. Ben en yakın zamanda ayağa kalkmak için elimden geleni yapacağım. Siz de dualarınızı eksik etmeyin. Mesajlarınıza, telefonlarınıza dönemezsem de affedin..." sözleriyle duyurmuştu.

https://www.ankaramasasi.com/haber/821547/arka-sokaklardan-haber-var
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.