Keçiören'de sıra gecesi etkinliği

Keçiören Belediyesi Emekliler Platformu, ilçede sıra gecesi etkinliği düzenledi.

HM
Haber Merkezi Editör
YAYINLAMA
27 Kasım 2021 17:01
GÜNCELLEME
27 Kasım 2021 17:18
Keçiören'de sıra gecesi etkinliği
HM
Haber Merkezi Editör

Keçiören Belediyesi Emekliler Platformu ilçede bulunan Yunus Emre Kültür Merkezi’nde yöresel kıyafetlerle sıra gecesi düzenledi.

Sıra gecesine Başkan Altınok'ta katıldı 

Geceye katılan Belediye Başkanı Turgut Altınok, "Bir çok uğraş alanımız var. Acıları ve sevinçlerini paylaşmak da bunlardan birisi. Bugün de mutluluğu paylaşmak üzere Emekliler Platformumuzun böylesine güzel bir kültür etkinliğine katıldık. Özgüvenle burada şarkılar türküler söyleyen her bir büyüğümü tebrik ediyorum." dedi.

"Okumanın ve sanatın yaşı yoktur"

Altınok her yaştan insanın kültürel ve sanatsal etkinliğe katılması gerektiğine dikkati çekerek, "Geçtiğimiz günlerde Angara’nın Yıldızları Ses Yarışmasının finalini yaparak birçok yeni sesi, yeni cevheri ortaya çıkardık. Kendini anlatamayan, gösteremeyen birçok gencimizi sanat dünyamıza kazandırmış olduk . Sanat ve kültürel faaliyetler ruhları tazeler. Belediyenin tüm tesisleri sizindir, Keçiörenlilerindir. Biz emanetçiyiz. Yeter ki bu kültürel etkinliklere katılan insanlarımızın sayısını çoğaltalım. Bu platformda bulunan, emek veren kıymetli büyüklerimi tebrik ediyorum. Sizler kendinizi hangi yaşta hissediyorsanız o yaştasınız. Okumanın ve sanatın yaşı yoktur." İfadelerini kullandı.

Başkan Altınok gecenin finalini Emekliler Platformu üyeleriyle birlikte seslendirdiği "Ölürüm Türkiyem' türküsüyle yaptı.

Yorumlar (0 yorum)
Yorum kurallarını okudum ve kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum ekleyen siz olun.