Son dönemde ilgi çeken yapımları ve saatlerini sizler için derledik. İşte Türk televizyonlardaki yayın akışları...
Kanal D
09:00-Neler Oluyor Hayatta?
11:00-Yaprak Dökümü
13:00-Gelinim Mutfakta
16:45-Arka Sokaklar
19:00-Kanal D Ana Haber
20:00-Sadakatsiz / Yeni Bölüm
23:30-Yargı
02:20-Gelinim Mutfakta
04:45-Yabancı Damat
Star Tv
09:45- Sabahın Sultanı Seda Sayan
13:00-Serap Paköz İle Gerçeğin Peşinde
16:00-Güzel Köylü
18:30-Star Haber Ana Haber
20:00-İbo Show
20:00-İbo Show
00:30-Kaderimin Oyunu
03:00-Fazilet Hanım ve Kızları
05:00-Güzel Köylü
Fox Tv
08.00-İsmail Küçükkaya İle Çalar Saat
10.45-Ekonomi Arası
11.00- Çağla ile Yeni Bir Gün
13.00-En Hamarat Benim
16.00-Fulya ile Umudun Olsun
19.00-Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber
20.00-Gülümse Kaderine/ Yeni Bölüm
23.30-Mahkum
02.15-İyilik
05.00-Her Yerde Sen
06.00-Aşk Yeniden
BBN Türk Tv
5:30-Hafta İçi
7:00- Gün Işığı
10:00- BBN Finans
10:30- Haber Bülteni
11:00- Hafta İçi
12:30- Haber Bülteni
13:30- Haber Bülteni
14:00- Haber Bülteni
14:30- Haber Bülteni
15:00- Haber Bülteni
15:30- Haber Bülteni
16:00- Haber Bülteni
16:30- Haber Bülteni
17:00-BBN ekonomi
18:00- Son Durum
18:45- BBN Spor
19:00-Ana Haber
20:00-Politik Adam
23:30-Son 24 Saat
0:30- Politik Adam
3:30 -Ana Haber
4:30- Son 24 saat
ATV
08: 00-Kahvaltı Haberleri
10:00-Müge Anlı ile Tatlı Sert
13: 00-Atv Gün Ortası
14: 00-Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane
16: 20-Esra Erol'da
19: 00-atv Ana Haber
20: 00-Kuruluş Osman/ Yeni Bölüm
00: 20-Hakim
04: 00-Zahide Yetiş İle Mutfak Bahane
Show Tv
08:00-Bu Sabah
10:00-Kuzey Yıldızı İlk Aşk
12:30-Gelin Evi
15:00-Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme
18:45-Show Ana Haber
20:00-Oğlum / Yeni Bölüm
00:15-Baba
02:45-Üç Kuruş
TRT 1
05:03-İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı
05:05-Elimi Bırakma
08:45-Dr.Yerebakan İle Hayatın Ritmi
10:00-Alişan İle Hayata Gülümse
12:45-Türkiye'nin Mutfağı
15:15-Kasaba Doktoru
16:40-Seksenler
19:00-Ana Haber
19:55-İddiaların Aksine
20:00-Kara Tahta
23:30-Yabancı Sinema "Kaçış Yok"
01:35-Kara Tahta
03:55-Seksenler
TV8
08:30-Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa
11:15-Survivor All Star
13:00-Survivor Panorama
14:45-Canım Annem
16:00-Zuhal Topal'la Yemekteyiz
20:00-Annenin Sırrıdır Çocuk/ Yeni Bölüm
00:15-Annenin Sırrıdır Çocuk
02:15-Zuhal Topal'la Yemekteyiz
04:15-Müge ve Gülşen'le 2.Sayfa
05:30-Oynat Bakalım
Teve2
07:00-Mutfağım
08:15-Yalan Dünya
10:15- Akasya Durağı
12:15-Merhamet
14:00- Güllerin Savaşı
16:00-Asi
18:00- Asi
19:45-Kelime Oyunu
21:15- Yalan Dünya
23:45- Kanıt
01:15-Kelime Oyunu
02:30-Akasya Durağı
04:30- Merhamet
CNN Türk
06:00-A'dan Z'ye
07:00-A'dan Z'ye
08:00-A'dan Z'ye
09:00-Güne Merhaba
10:00-Güne Merhaba
11:00-Güne Merhaba
12:00-Gündem
13:00-Gündem
14:00-Bugün
15:00-Bugün
16:00-Günlük
17:00-Günlük
18:00-Ana Haber
20:30-Tarafsız Bölge
01:00-Akıl Çemberi
HaberTürk
06:00-Gün Başlıyor
07:00-Gün Başlıyor
08:00-Gün Başlıyor
09:00-Para Gündem
10:00- Para Gündem
11:00- Para Gündem
12:00-Gün Ortası
13:00-Gün Ortası
13:45-Spor Bülteni
14:00-Gün Ortası
15:00-HT 360
16:00-HT 360
16:45-Spor Bülteni
17:00-Habertürk Manşet
18:00-Habertürk Manşet
18:30-Ne Yapsak?
19:00-Ana Haber Bülteni
20:00- Ana Haber Bülteni
21:00-HaberTürk Gündem
23:00-HT 360 Gece
01:00- Haber Bülteni
02:00- HaberTürk Gündem
04:00- HT 360 Gece