BİM'den cipsin içinden ölü fare çıktı haberlerine ilişkin açıklama

Yozgat'ta üniversite öğrencilerinin aldığı cipsten ölü fare çıktığı haberlerine ilişkin BİM'den açıklama yapıldı. Açıklamada "Mevcut üretim sürecinde böyle bir olayın gerçekleşmesi mümkün değildir" ifadelerine yer verildi.
Murat Saltan
|
29 Kasım 2022, Salı - 10:39
BİM'den cipsin içinden ölü fare çıktı haberlerine ilişkin açıklama

Yozgat'ta üniversite okuyan 4 arkadaşın doğum günü kutlamak için market zinciri BİM'den aldığı cipsten ölü fare çıktı haberleri gündem oldu.

Görüntüler kısa sürede sosyal medyada yayılırken, BİM'den konuya ilişkin açıklama yapıldı.

Market zincirinin açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

"Kamuoyunun Dikkatine
Sosyal medyada ve bazı online haber sitelerinde BİM'in özel markalı cipsinin içinden yabancı cisim çıktığına dair paylaşımlar yapılmaktadır.

Mevcut üretim sürecinde böyle bir olayın gerçekleşmesi mümkün değildir. Türkiye'de her gün milyonlarca tüketicinin alışveriş yaptığı BİM mağazalarında satışa sunulan bütün ürünler titizlikle kontrol edilmekte ve hiçbir şekilde tüketicinin kandırılmasına veya sağlığının riske atılmasına izin verilmemektedir.

Özel markalı ürünlerimizin üretimini yapan tüm tedarikçilerimiz ve üretim aşamaları kalite kontrol ekiplerimizin yönetiminde, yetkili bağımsız denetim kurumları tarafından düzenli olarak denetlenmektedir. BİM hiçbir zaman müşterilerine sorunlu bir ürün satmamıştır, bundan sonra da satmayacaktır.

Değerli kamuoyunun bilgisine sunarız. BİM Birleşik Mağazalar AŞ"

http://www.ankaramasasi.com/haber/1971042/bimden-cipsin-icinden-olu-fare-cikti-haberlerine-iliskin-aciklama
İlginizi Çekebilir

Yorumlar (0)

Yorumunuz İletilmiştir.