Yalı Çapkını'nın yeni sezonu ne zaman?

Yalı Çapkını dizisinin yeni sezon tarihi araştırılıyor. Peki, Yalı Çapkını'nın yeni sezonu ne zaman? Yalı Çapkını'nın yeni sezonu ne zaman başlayacak? İşte yanıtı...

Ecem Çetin Editör
YAYINLAMA
18 Haziran 2024 09:20
GÜNCELLEME
18 Haziran 2024 09:18
Yalı Çapkını'nın yeni sezonu ne zaman?
Ecem Çetin Editör

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve  Çetin Tekindor'un başrolünde yer aldığı Yalı Çapkını, cuma akşamları ilgiyle izleniyor ve takip ediliyor.

Hikayesi ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken ve Star ekranında izleyicisiyle buluşan dizi milyonları ekrana kilitliyor. 

Sevilen dizi geçtiğimiz haftalarda sezon finali yaparak sezona ara verdi.

İki sezonuyla fırtınalar estiren dizi, 3. sezonuyla ekrana gelmeye devam edecek. 

Yeni sezon 

İzleyenleri ve hayranları dizinin yeni sezon tarihini merak ediyor. Yeni sezon ne zaman? Yalı Çapkını, ne zaman başlayacak? Soruları araştırılıyor. 

Yalı Çapkını'nın ne zaman başlayacağına dair henüz bir bilgi gelmedi. Dizinin yaz sezonun ardından Eylül'de başlaması bekleniyor.

Yapımını  OGM Pictures’ın üstlendiği, hikayesi Gülseren Budayıcıoğlu’na ait olan dizinin yönetmen koltuğunda Burcu Alptekin oturuyor. Diziyi Barış Günger kaleme alıyor.  

Dizide; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Diren Polatoğulları, Taro Tekin Emir, Turgut Tunçalp, Sezin Bozacı, Buse Buçe Kahraman, Öznur Serçeler, Toprak Sağlam, Hülya Duyar, Yiğit Tuncay, Gülen Gedikoğlu gibi isimler yer alıyor. 


Yorumlar (0 yorum)
Yorum kurallarını okudum ve kabul ediyorum.
Henüz yorum eklenmemiş, ilk yorum ekleyen siz olun.